Grzegorz i Natalia Hotel Paradise 6.

i

Autor: Screen z Instagram @natalia.hotelparadise6official Z kim jest Grzegorz z Hotelu Paradise 6?

Hotel Paradise 6. Grzegorz ogłasza związek z jedną z uczestniczek! Fani: niezłe show

2023-01-09 13:28

To zdecydowanie jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników szóstej edycji Hotelu Paradise. Grzegorz zasłynął najpierw planowaniem intryg przeciwko innym, a później burzliwym związkiem z Magdą, który zakończył się wraz z opuszczeniem Raju. Kim zatem jest wybranka jego serca?

Grzegorz i Natalia z Hotelu Paradise są razem!

Choć wielu fanów spodziewało się, że Grzegorz jest w parze z Hanią, to ku zaskoczeniu wszystkich kto inny okazał się jego partnerką. Na swoim Instagramie finalista Hotelu Paradise 6. ogłosił, że jest w związku z Natalią. Ona również wystąpiła w ostatniej edycji randkowego show TVN7, jednak w willi w Panamie nie zagrzała miejsca na długo. Wtedy też nawet przez chwilę byli parą w programie, jednak przy Rajskim Rozdaniu Natalia odpadła. Ogłoszenie związku z Natalią zbiegło się w czasie z wydaniem przez Grzegorza debiutanckiego teledysku, w którym jego partnerka zresztą występuje.

Po dłuższych rozmowach również stwierdziliśmy ze nie będziemy dalej ukrywać naszej relacji .Jak widzieliście na video, zachodziło pomiędzy nami do różnych czułości, ponieważ jesteśmy razem ❤️Życzcie misiaczki nam szczęścia ❤️

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. nowa uczestniczka w programie! Kim jest Natalia i z kim stworzy relację? [INSTAGRAM]

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #7

- napisała Natalia pod swoim postem na Instagramie. W jednym z wywiadów Grzegorz zdradził, że dziewczyna przeprowadziła się dla niego do Warszawy, ale na razie nie mieszkaają razem. W komentarzach sypią się gratulacje, jednak nie brakuje też sugestii, że ogłoszenie pary nieprzypadkowo zbiega się w czasie z premierą piosenki.

- A ja myślałam z Grześ jest z Hania bo ciągle razem na insta ich widziałam ?

- Myślę że to jest grą a nie uczucie do osiągnięcia celu

- niezłe show dla naiwnych może kupią ?

- Współczuję że musicie użerać się z tymi beznadziejnymi komentarzami... życzę Wam szczęścia i nie patrzcie na innych ... kierujcie się serduchem :) pozdrawiam

- Osoba (mężczyzna), która pożąda ciągłej uwagi (atencji). Stara się zwracać na siebie uwagę otoczenia także w negatywny lub kontrowersyjny sposób. Myślę że to żart że jesteście razem?

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. Grzegorz zdradził po co NAPRAWDĘ jest w programie! Będziecie w szoku

Sonda
Czy oglądasz Hotel Paradise?