Grzegorz z Hotel Paradise 6. odsłania karty!

i

Autor: screen z Instagram/@grzes.hotelparadise6 Hotel Paradise 6. czy Grzegorz zdradził ZA DUŻO?

Hotel Paradise 6. Grzegorz zdradził po co NAPRAWDĘ jest w programie! Będziecie w szoku

2022-10-27 14:09

Jedni idą dla sławy, innych przyciąga wizja sporej kasy do zgarnięcia w finale. Randkowe reality show to szybka droga do tego by być rozpoznawalnym. Jeden z uczestników trwającej edycji Hotelu Paradise zdradził dlaczego postanowił wziąć udział w finale. Padły wzruszające słowa.

Hotel Paradise 6. Grzegorz odsłonił swoje zamiary

Trwa szósty sezon Hotelu Paradise 6. Niektórzy uczestnicy sa w tej edycji od samego początku i choć starają się grać nieugiętych i twardych, to zaczyna wychodzić choćby tęsknota za bliskimi. Im bliżej do finału tym trudniej jest zachować pozory i nie odsłaniać faktycznego celu swojego uczestnictwa w programie. A stawka jest wysoka, bo zwycięska para walczyć będzie o 100 tysięcy złotych, które albo podzielą między siebie, albo zgarnie tylko jedna osoba. Jednak taki program jak Hotel Paradise dają szansę nie tylko na zgarnięcie gotówki, ale też na dobry początek kariery - nie tylko w telewizji, ale na przykład na Instagramie, gdzie influenserzy za jeden post zgarniają nawet dziesiątki tysięcy złotych.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. czeka nas MOCNE Rajskie Rozdanie? Uczestnicy zapowiadają, że będzie grubo...

Zębów zazdrości mu nawet Ibisz! Krzysztof Rutkowski w VOX FM

[UWAGA SPOILERY] Choć w najnowszej edycji Hotelu Paradise pozuje na największego twardziela, to okazuje się, że pod tą skorupą ma bardzo miękkie serce. Grzegorz pozwolił sobie na chwilę słabości w momencie, gdy znalazł się sam na sam ze swoją aktualną partnerką. Po odpadnięciu Magdy aktualnie jest on w przyjacielskiej relacji z Olą. I to właśnie ona zaczęła temat, wyznając Grzesiowi, że tęskni za swoją rodziną w kraju. Wtedy uczestnik otworzył się i zaczął wyznawać, że bardzo dużo już w Hotelu przeżył i po tym jak zabrali mu kogoś bliskiego to czuje się tu wyjątkowo samotny. Ale wie dokładnie po co jest w programie:

- To że ja tutaj jestem może mi moje życie obrócić. Mówiłem Ci, że moi rodzice są po rozwodzie. Mama pojechała do Anglii i pracuje tam. Tata gdzieś tam się szwenda po Polsce. Mieszkałem sam z bratem i z babcią. No i też trochę po to jestem, żeby zmienić swoje życie. Ale przy okazji, jak odmienię swoje życie... Zmienię życie swoich bliskich, wiesz?

Ola zapewniła go, że ma bardzo podobne podejście i zawsze może na nią liczyć. Czy Grzegorzowi zależy na tym, by za wszelką cenę dojść do finału i zgarnąć kasę dla siebie? Tego nie sprecyzował. Uczestnicy nie mogą też zdradzać kto wygrał edycję, dlatego też nie wiemy czy Grzegorz wygra Hotel Paradise. Wiadomo na razie, że przed nami Rajskie Rozdnie, które zdaniem uczestników będzie "mocne". Hotel Paradise 6. emitowany jest od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7, a przedpremierowo odcinki można oglądać na Playerze.

CZYTAJ TAKŻE: Mikołaj podkręca plotki o związku z Moniką? Czy para jest razem po programie Hotel Paradise 6?

Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?