To będzie najostrzejsze Rajskie Rozdanie w Hotelu Paradise 6?

i

Autor: screen z Instagram/@hotelparadise.tvn7

Hotel Paradise 6. czeka nas MOCNE Rajskie Rozdanie? Uczestnicy zapowiadają, że będzie grubo...

2022-10-26 13:10

Coraz bliżej finału 6. edycji Hotelu Paradise. Randkowe show emitowane w TVN7 kręcone było już wiele miesięcy temu, dlatego uczestnicy już znają jego zakończenie, ale oczywiście nic nie mogą ujawnić. Czy tym razem zdradzili za dużo?

Hotel Paradise 6. Rajskie Rozdanie przejdzie do historii?

Kilkanaście osób zebranych w rajskim hotelu wydawałoby się na wakacjach życia. Jednak widzowie wiedzą, że ten raj to tylko pozory, a sielankę raz w tygodniu przerywa Rajskie Rozdanie, poprzedzone dwoma kluczowymi punktami - Puszką Pandory, na której anonimowo każdy może zadać każdemu pytanie oraz Rajską Wyrocznią, gdzie na pytania o konkretne fakty odpowiada prowadząca Klaudia El Dursi. I zazwyczaj to właśnie wtedy rozgrywają się największe dramy w tym programie. W tym tygodniu sigielkę mamy wśród pań, a jest nią na ten moment Natasza, która weszła do Hotelu stosunkowo niedawno. Od razu weszła w parę z Markiem, by już po chwili oddać go w ręce najnowszej mieszkanki Hotelu - Gabrysi.

CZYTAJ TAKŻE: Mikołaj podkręca plotki o związku z Moniką? Czy para jest razem po programie Hotel Paradise 6?

Zębów zazdrości mu nawet Ibisz! Krzysztof Rutkowski w VOX FM

I choć uczestnicy przed zakończeniem emisji programu nie mogą zdradzać kolejnych wątków, to od dłuższego czasu już sugerują, że szykuje się naprawdę mocne Rajskie Rozdanie. Na swoim profilu na Instagramie Angelika udostępniła dla fanów okienko do zadawania pytań. Jedno z nich brzmiało:

Czy w tym tygodniu będzie to mocne rajskie?

Zapewniam, że będzie!

- odpowiedziała uczestniczka. Biorąc pod uwagę to jak wyglądała emisja Hotelu Paradisce dotychczas, możemy spodziewać się, że najbliższe Rajskie Rozdanie zobaczymy w piątek. Hotel Paradise oglądać można od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. czy Angelika i Dave są razem po programie? Dziewczyna podkrada jego ubrania

Przed nami ostre Rajskie Rozdanie w Hotel Paradise 6? Uczestnicy sugerują, że wszystko się może zdarzyć.

i

Autor: screen z Instagram/@angelika.hotelparadise6

Hotel Paradise 5 - kto jest z kim? Które pary przetrwały?