Czy Monia i Miki są parą?

i

Autor: screen z Instagram/@hotelparadise.tvn7 Uczestnicy Hotel Paradise 6. Monia i Miki są parą?

Mikołaj podkręca plotki o związku z Moniką? Czy para jest razem po programie Hotel Paradise 6?

2022-10-25 12:04

Ten duet wzbudza sporo kontrowersji, zarówno wśród uczestników Hotel Paradisce 6. jak i wśród fanów programu. Jedni twierdzą, że to tylko przyjaźń i układ stworzony pod wygraną, z kolei wiele osób twierdzi, że mogą stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Czy Monika i Mikołaj są razem po programie?

Mikołaj i Monika są parą? Fani: fajnie się na was patrzy

W Hotelu Paradise 6. tworzą naprawdę silną parę. Oboje w programie są od początku, jednak nie od razu zaczęli tworzyć wspólną relację. Mikołaj bardzo długo był w związku z Hanią i to była jedna z najbardziej burzliwych relacji prawdopodobnie w historii wszystkich polskich edycji. Para potrafiła pokłócić się o wszystko, nawet o tosty! Nigdy nie wiadomo było kiedy zwykła rozmowa przekształci się w awanturę na cały Hotel. Z kolei Monia tworzyła parę z Grzegorzem na zasadzie koleżeńskiego układu. Jednak gdy tylko w programie pojawiła się Magda, partner poszedł za głosem serca i zostawił Monikę dla nowej, atrakcyjnej koleżanki.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. czy Angelika i Dave są razem po programie? Dziewczyna podkrada jego ubrania

Zębów zazdrości mu nawet Ibisz! Krzysztof Rutkowski w VOX FM

Mikołaj rozstał się z Hanią i ta ostatecznie opuściła program gdy na Rajskim Rozdaniu nie miała z kim stworzyć pary. Monika podeszła wtedy do Mikiego i okazało się, że tych dwoje już wcześniej zwróciło na siebie uwagę. I choć już od kilku tygodni starają się budować tę relację, to wielu uczestników Hotelu uważa, że miłości z tego nie będzie, a jedynie bardzo dobra przyjaźń. Mikołaj nie ukrywa zainteresowania innymi, szczególnie nowymi uczestniczkami jak Natasza czy Gabrysia, z kolei Monika wydaje się być o to zazdrosna bardziej niż na "tylko przyjaciółkę". Nie wiadomo na razie jak potoczą się losy pary, ponieważ do czasu zakończenia emisji programu uczestnicy nie mogą nic zdradzać. Jednak Mikołaj wrzucił na Instagram filmik, na którym razem z Monią szaleją na parkiecie.

W sobotę wspólnie z @monika.hotelparadise6 bawiliśmy się na weselu mojego przyjaciela ?Dzięki za super imprezkę i jeszcze raz wszystkiego NAJ na nowej drodze życia!

­- napisał pod postem. Od razu w komentarzach posypała się lawina spekulacji na temat tego, czy para jest w związku po programie:

- Super razem wyglądacie, fajnie się na was patrzy.. ? trzymam kciuki ❤️

- Pięknie razem wyglądacie, mam nadzieję że po programie jesteście razem ❤️?

- Czy tylko ja podejrzewam że Mikołaj i Monika są razem? ?

- Z taką dziewczyną zadawaj się a nie z Hanką wrzeszczącą. Inteligentna i ty także.

A Wy jak uważacie?

CZYTAJ TAKŻE: Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?

Sonda
Czy Monika i Mikołaj stworzą prawdziwy związek?

Hotel Paradise 5 - kto jest z kim? Które pary przetrwały?