Hotel Paradise 6. czy Angelika i Dave są razem po programie?

i

Autor: screen z Instagram/@angelika.hotelparadise6

Hotel Paradise 6. czy Angelika i Dave są razem po programie? Dziewczyna podkrada jego ubrania

2022-10-24 15:27

W Hotelu Paradise tworzą relację, którą śmiało można nazwać czymś więcej niż przyjaźnią. Jednak fani programu zastanawiają się, czy udało im się ją kontynuować po opuszczeniu słonecznej Panamy. Uczestnicy sugerują, że coś ich może łączyć.

Angelika i Dave - czy są razem po Hotelu Paradise?

Trwa 6. edycja Hotelu Paradise. Odcinki, które w tej chwili są emitowane, tak naprawdę nagrywane były na przełomie marca i lutego. To oznacza, że relacje które zbudowali tam uczestnicy muszą przetrwać nie tylko zderzenie z rzeczywistością, ale również próbę czasu. Dodatkowo atmosferę podkręca fakt, że do czasu emisji finału nikt nie może zdradzić co wydarzyło się po zamknięciu bram Hotelu.

Jedną z silniejszych par aktualnej edycji tworzą Angelika i Dave. Widać, że ich relacja to nie tylko układ na przetrwanie do finału, ale prawdziwe emocje i chemia. Czy w słonecznej Panamie udało im się zbudować trwały związek? Tego oczywiście zdradzać nie mogą, ale na pytania fanów o to Dave odpowiedział zdjęciem, na którym Angelika ubrana jest w - jak twierdzi - jego płaszcz. Podpisał je tajemniczo (pisownia oryginalna)

CZYTAJ TAKŻE: Jarosław zakochany do szaleństwa w Karolu ukrywa istotny szczegół. Co zwycięży - miłość czy rodzina?

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Szukam swój płaszcz (który na zdjęciu) Dzwonię do niej a ona nie odbiera... chyba musze jechać do Poznania

W kolejnych pytaniach fani sugerują, że Dave jest w związku z inną uczestniczką obecnej edycji - Anastazją. Uczestnik oczywiście nie zaprzecza, a żartobliwie potwierdza. Jaka jest prawda? Przekonamy się najprawdopodobniej dopiero po zakończeniu 6. edycji. Hotel Paradise emitowany jest od poniedziałku do piątku o 20:35 w TVN7.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. pytanie Marka o ceny paliwa przejdzie do historii! Natasza tłumaczy swoją reakcję, historia ma drugie dno

Czy Angela i Dave są razem po Hotelu Paradise?

i

Autor: screen z Instagram/@dave.hotelparadise6

Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?