Rozmowa Marka i Nataszy o cenach paliwa miała drugie dno

i

Autor: screen z Instagram/@hotelparadise.tvn7 Dlaczego Natasza tak zareagowała na pytanie o ceny paliwa?

Hotel Paradise 6. pytanie Marka o ceny paliwa przejdzie do historii! Natasza tłumaczy swoją reakcję, historia ma drugie dno

2022-10-20 12:27

Nowa uczestniczka wzbudziła sporo emocji wśród mieszkańców Hotelu Paradise. Każdy chciał ją poznać, ale zdecydowanie rozmowa z Markiem o cenach paliwa wzbudziła największe zainteresowanie. Uczestniczka wyjaśnia skąd jej nerwowa reakcja.

Hotel Paradise 6. uczestnicy nie wiedzieli o wojnie w Ukrainie?

Pojawienie się nowej osoby w Hotelu Paradise zawsze wywołuje sporo emocji. Szczególnie gdy ktoś z obecnych mieszkańców rozważa zmianę pary. Niedawno do ekipy dołączyła drobna blondynka Natalnia, nazywana Nataszą i od razu panowie zaczęli się interesować jej osobą i zadawać jej pytania. Rozmowa Marka i pytanie o ceny paliwa na pewno rozbawiła wielu widzów i przejdzie do historii programu. Uczestnik zapytał ją między innymi ile w tej chwili trzeba zapłacić za diesla, na co Natasza zareagowała nerwowym śmiechem i próbowała zmienić temat. Nie obyło się bez złośliwych komentarzy internautów:

CZYTAJ TAKŻE: Czy Hania wróci do Hotelu Paradise 6? Nowa uczestniczka sugeruje, że to się może wydarzyć

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

- Pracuje w transporcie ale nie jestem na bieżąco w cenach paliwa....że co?

- Marek zadał poważne pytanie, na które oczekiwał konkretnej odpowiedzi, a oni sobie beke z tego robią ?

Tymczasem cała ta sytuacja ma swoje drugie dno. Choć w tej chwili oglądamy 6. sezon Hotelu Paradise w telewizji to kręcony był wiele miesięcy temu.

Nagrywki były marzec/kwiecień. Wybuchła wojna, ceny zaczęły świrować. Uczestnicy byli odcięci od świata rzeczywistego, dletego długo myślałam co powiedzieć. Więc stwierdziłam, że zaczęłam kręcić ??

Jak potoczą się dalsze losy nowej uczestniczki? Kto odpadnie na Rajskim Rozdaniu? Czy pojawi się nowy uczestnik? Przekonamy się jeszcze w tym tygodniu. Hotel Paradise emitowany jest od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. czy Grzegorz i Magda znali się przed programem? Jest komentarz uczestnika

Natalia i Marek Hotel Paradise 6. rozmowa o cenach paliwa

i

Autor: Screen z Instagram @natasza.hotelparadise6

Hotel Paradise 5 - kto jest z kim? Które pary przetrwały?