Hania wróci do Hotelu Paradise? Przekonamy się niebawem

i

Autor: Kolaż na podstawie screenów z Instagram @natasza.hotelparadise6 oraz @hotelparadise.tvn7/Canva

Czy Hania wróci do Hotelu Paradise 6? Nowa uczestniczka sugeruje, że to się może wydarzyć

2022-10-19 15:20

Szósty sezon Hotelu Paradise nabiera tempa. Coraz bliżej do finału edycji i coraz większa szansa na powroty uczestników, którzy odpadli we wcześniejszych Rajskich Rozdaniach. Takie przypadki miały miejsce już w poprzednich sezonach. Czy wśród powracających znajdzie się kontrowersyjna Hania?

Hotel Paradise 6. czy Hania wróci do programu?

Ta relacja pełna była wzlotów i upadków. Hania i Mikołaj choć praktycznie od razu wpadli sobie w oko, to potrafili pokłócić się praktycznie o wszystko. Chyba najsłynniejszą aferą była ta o tosty, które zdaniem Hani chłopaki na czele z Mikołajem wyjadali w całości, nie zostawiając nic dla reszty uczestników. Po tym jak na Rajskiej Wyroczni dziewczyna zapytała o to czy Miki rozważa zmianę pary i usłyszała "tak" od prowadzącej, postanowiła zakończyć relację definitywnie. Niestety nie była w stanie stworzyć innej relacji w Hotelu i niedługo po tym podczas Rajskiego Rozdania opuściła program. Choć przypomnijmy - była pewna, że do programu wejdzie nowy singiel i tym samym to Mikołaj zostanie wyeliminowany.

Ostatnio w Hotelu Paradise pojawiła się nowa uczestniczka - Natalia, zwana Nataszą. Od razu po emisji odcinka ze swoim udziałem dziewczyna zaczęła być bardzo aktywna na Instagramie (@natasza.hotelparadise6) gdzie udostępniła fanom okienko do zadawania pytań. Jedno z nich brzmiało "Czy poznałaś Hanię w Hotelu? Masz z nią kontakt?"

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. nowa uczestniczka w programie! Kim jest Natalia i z kim stworzy relację? [INSTAGRAM]

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Czy poznałyśmy się w hotelu? Nie wiem, oglądajcie

Tak, mam z nią po programie super kontakt, wspólne balety w Wawie łączą

- odpowiedziała tajemniczo uczestniczka. Czy możemy się spodziewać wielkiego powrotu Hani? A jeśli tak to czy będzie w stanie jeszcze zamieszać w programie przed finałem? Przekonamy się już niedługo. Hotel Paradise emitowany jest od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. czy Grzegorz i Magda znali się przed programem? Jest komentarz uczestnika

Natasza zdradza czy Hania wróci do Hotelu Paradise

i

Autor: screen z Instagram/@natasza.hotelparadise6 Czy Hania z Hotel Paradise 6. wróci do programu?