Hotel Paradise 6. Natalia Bajko dołącza do programu

i

Autor: screen z Instagram/@natasza_e92 Komu zawróci w głowie nowa uczestniczka Hotel Paradise 6. Natalia Bajko?

Hotel Paradise 6. nowa uczestniczka w programie! Kim jest Natalia i z kim stworzy relację? [INSTAGRAM]

2022-10-17 12:42

Kolejna piękna blondynka dołączy do Hotelu Paradise 6. Po burzliwym Rajskim Rozdaniu nowej uczestniczki spodziewali się chyba wszyscy. Który z panów zawróci jej w głowie i przede wszystkim kim jest piękna Natalia?

Hotel Paradise 6. kim jest Natalia Bajko?

Nie opadły emocje po kontrowersyjnej decyzji o wyrzuceniu Magdy z Hotelu Paradise, a już uczestników czekają kolejne emocje. Choć Grzegorz na początku deklarował, że opuści program razem ze swoją partnerką, to następnego dnia zapowiedział walkę o przetrwanie. Właściwie przystąpił do działania gdy tylko nadarzyła się okazja. Jako singiel miał tę przewagę, że w dniu Rajskiego Rozdania otrzymał list z zaproszeniem na rozmowy ostatniej szansy. Grzegorz przeczytał go na głos wszystkim uczestnikom i na chwilę zawiesił głos, po czym dodał, że jest jeszcze więcej treści, ale tego już nie może im przeczytać. Jeszcze tego samego dnia zaczął wszystkim zadawać pytania sugerujące, że gdyby z programu odpadł to musiałby wyznaczyć osobę, którą zabierze ze sobą.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. czy Grzegorz i Magda znali się przed programem? Jest komentarz uczestnika

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Podczas Rajskiego Rozdania Grzegorz stanął za Moniką, która ostatecznie musiała zadecydować cz w programie zostanie on czy Piotr. Ostatecznie wybrała jednak swojego dawnego partnera, tym samym Grzesiek wciąż ma szansę walczyć o finał Hotelu Paradise. Po Rajskim zebrał wszystkich w jednej sypialni, twierdząc że musi odczytać im teraz resztę listu. Jak się okazało, nie było tam nic napisanego przed produkcję programu, a jedynie osobiście przez niego wycięty z papieru niecenzuralny rysunek.

CZYTAJ TAKŻE: Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?

[UWAGA! SPOILER] Następnego dnia wszyscy panowie wyszli z Hotelu na tajemnicze zadanie. Na miejscu okazało się, że czeka na nich nowa uczestniczka, która miała wybrać jednego z chłopaków na podstawie jego cienia. Padło na Mikołaja, który jako pierwszy miał okazję poznać Olę. Dziewczyna pracuje zawodowo jako spedytorka. Wyszukując jej nazwisko w sieci można znaleźć między innymi informacje o tym, że próbowała swoich sił w konkursie Miss Lata Faktu 2016. Z kolei na Instagramie znaleźć ją można jako @natasza_e92 gdzie na ten moment obserwuje ją niespełna 14 tysięcy użytkowników. Z kim Natalia będzie tworzyła relację, a komu zawróci w głowie w Hotelu Paradise? Przekonamy się już niedługo. Hotel Paradise 6. emitowany jest od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7.

QUIZ: Którym z największych hitów disco polo jesteś?

Pytanie 1 z 7
Na weselu...