Jedzie pomoc dla Ukrainy! Jeszcze można dołączyć do zbiórki!

i

Autor: VOX FM Jedzie pomoc dla Ukrainy! Jeszcze można dołączyć do zbiórki!

Jedzie pomoc dla Ukrainy! Jeszcze można dołączyć do zbiórki!

2022-02-27 15:07

Jutro z samego rana nasza ekipa wyruszy na granicę z Ukrainą. Do Dorohuska jedziemy przede wszystkim z pomocą - zabieramy pakiety najpotrzebniejszych rzeczy dla mieszkańców, którzy uciekają przed wojną. Jeżeli chcecie dołączyć do zbiórki - jeszcze jest szansa! Zbieramy żywność, napoje, wodę, środki higieniczne i dziecięce zabawki!

W najbliższy poniedziałek 28.02.2022 roku VOX FM będzie nadawać z Dorohuska, dokąd jadą specjalni wysłannicy stacji - Marta Kiermasz i Kamil Rutkowski. Będą na bieżąco relacjonować sytuację na przejściu granicznym z Ukrainą. Nie jedziemy tam jednak z pustymi rękami - zabieramy pakiety najpotrzebniejszych rzeczy dla obywateli i mieszkańców Ukrainy, którzy uciekają przed wojną i szukają schronienia na terytorium naszego kraju. Zorganizowaliśmy zbiórkę, do której - jeżeli chcecie - jeszcze możecie dołączyć! Do warszawskiej siedziby cały czas możecie przynosić rzeczy!

Jakie rzeczy przynieść?

Najpotrzebniejsze rzeczy to przede wszystkim żywność, niewymagająca obróbki termicznej, woda, napoje, środki higieny osobistej i dziecięce zabawki - maskotki.

Gdzie trwa zbiórka?

Zbiórka trwa w naszej warszawskiej siedzibie przy ulicy Jubilerskiej 10 (wejście od Rodziewiczówny). To tam możecie zostawić ww. produkty. Zbiórka trwa do poniedziałku 28.02.2022 roku, do godziny 8:00. Jeśli Wy również chcecie się dołączyć - zapraszamy!