Jeffrey Dahmer w książce ZŁO Marty Kiermasz

i

Autor: VOX FM Książka ZŁO Marty Kiermasz opowiada między innymi historię Jeffreya Dahmera

Jeffrey Dahmer dosłownie polował na swoje ofiary. Ta historia odżyła na nowo między innymi w książce "ZŁO" Marty Kiermasz

2022-09-28 11:06

O Kanibalu z Milwaukee znów jest głośno na całym świecie! Choć morderca nie żyje już od lat, szczegóły jego zbrodni ponownie wypłynęły na światło dzienne. Wszystko za sprawą serialu Netflixa "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera". O jego życiu i zabójstwach przeczytacie w najnowszej książce dziennikarki VOX FM Marty Kiermasz "ZŁO"!

Historia Jeffreya Dahmer w książce "ZŁO"

Jeffrey Dahmer wprawił w osłupienie Stany Zjednoczone, gdy okazało się, że ten niezwykle spokojny, opanowany niebieskooki blondyn był tak naprawdę psychopatą polującym na ludzi. Jego celem byli młodzi chłopcy i mężczyźni, których zwabiał do swojego mieszkania, tam faszerował proszkami, a następnie torturował i zabijał. Eksperymentował ze zwłokami próbując stworzyć własnego zombie. Wiercił ofiarom dziury w czaszkach i wlewał kwas. Wierzył, że tak uda mu się sprawić, by mężczyzna był całkowicie mu oddany. Z czasem zaczął też zjadać ludzi.

CZYTAJ TAKŻE: Historie seryjnych morderców w VOX FM. „ZŁO” to podcast dla tych, co się lubią bać

VOX FM – Jazda do roboty 2022

Przeczytajcie fragment książki "ZŁO" o Jeffreyu Dahmerze:

Jego celem w maju 1990 roku stał się trzydziestodwuletni Raymond Smith, który był męską prostytutką. Dahmer zaprosił go do siebie, proponując 50 dolarów za seks. Na miejscu podał ofierze drinka, do którego wrzucił kilka tabletek nasennych. Gdy Smith stracił przytomność, Jeffrey go udusił. Później polaroidem zrobił mu kilka zdjęć, układając ciało w odpowiedni sposób, a następnie poćwiartował zwłoki w łazience. Nogi, ręce i miednicę ugotował, a kości rozpuścił w pojemniku, który wcześniej wypełnił kwasem. Zostawił sobie jedynie czaszkę, którą pomalował czarną farbą i schował w metalowej szafce na dokumenty. W ten sposób Dahmer zaczął kolekcjonować trofea.

Całą historię Kanibala z Milwaukee znajdziecie w książce "ZŁO". Premiera 28 września 2022 roku.

CZYTAJ TAKŻE: ZŁO - Zbrodnia, Łowca, Ofiara - posłuchaj podcastu

Sonda
Czy słyszałeś o Jeffreyu Dahmerze?