„Jesteś taka słodka” Narożnego i Soboty będzie hitem? Fani są wniebowzięci

i

Autor: Screenshot Instagram/ piekniimlodzidawidnarozny „Jesteś taka słodka” Narożnego i Soboty będzie hitem? Fani są wniebowzięci

Disco polo

„Jesteś taka słodka” Narożnego i Soboty będzie hitem? Reakcje na zapowiedź mówią same za siebie

2023-03-30 0:25

Dawid Narożny i Sobota odmienią oblicze polskiej muzyki tanecznej? Spec od disco polo i popularny raper to bez wątpienia ciekawe i obiecujące połączenie, a pierwsza zajawka tylko podsyciła ekscytację fanów.

Dawid Narożny zasłynął jako członek i współzałożyciel uwielbianego przez słuchaczy zespołu Piękni i Młodzi. Po jakimś czasie zakończył jednak współpracę z byłą małżonką (choć kwestia przynależności nazwy Piękni i Młodzi wciąż budzi kontrowersje) i rozpoczął solową karierę. Jakiś czas temu sprawił swoim fanom, a także miłośnikom polskiego rapu, nie lada niespodziankę – połączył siły z Sobotą, a efektem ich współpracy jest utwór „Jesteś taka słodka”, który ukaże się już wkrótce.

CZYTAJ TAKŻE: „Ona i on” w nowej, LEPSZEJ wersji? Przebój zespołu Weekend powrócił, a słuchacze… oczarowani

„Jesteś taka słodka” Narożnego i Soboty będzie hitem? Fani są wniebowzięci

Dawid Narożny postanowił nieco podsycić atmosferę oczekiwania i pierwsza zapowiedź piosenki „Jesteś taka słodka” pojawiła się na jego Instagramie. Słuchacze są zgodni – będzie hit.

- Będzie sztos 🔥

- Czuję już w kościach że to będzie super mega bombowa piosenka.

- Wpada w ucho czekam na więcej

- 👏👏👏 będzie hit

Niestety są też złe wieści – utwór nie pojawi się pod koniec marca, a dopiero w czwartek 6 kwietnia. Jak to jednak mówią – im dłużej czekamy, tym większa radocha. Miejmy zatem nadzieje, że sprawdzi się to i w tym przypadku.

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…
VOX test wiedza ogólna