metamorfozy

Joachim z Gogglebox. Przed telewizorem przeszedł spektakularną metamorfozę! Znamy powód!

2024-06-10 7:06

Bohaterowie programu Gogglebox. Przed telewizorem na przestrzeni ostatnich lat dość mocno się zmienili. To można było zobaczyć m.in. na przykładzie Sylwii Bomby czy Agnieszki Kotońskiej. Obie sporo schudły. Swoją metamorfozą zaskakuje też jednak ostatnio Joachim Zeiske. Z czego wynika jego przemiana?

Joachim z Gogglebox. Przed telewizorem zmienił się nie do poznania

Telewizja TTV nadaje program Gogglebox. Przed telewizorem już od niemal dekady. Nic zatem dziwnego, że gdy porówna się wygląd uczestników z pierwszego sezonu, do tego co jest obecnie, to łatwo da się zauważyć sporą przemianę. W niektórych przypadkach zmiana wyglądu bohaterów Gogglebox. Przed telewizorem jest jednak diametralna. Wielu z nich w trakcie udziału w programie postanowiło mocno zmienić swoje sylwetki. Najmocniejszą metamorfozę przeszedł oczywiście Mateusz BigBoy Borkowski. Ten podczas występów w Gogglebox. Przed telewizorem zrzucił bowiem ponad 100 kilogramów! Niemało schudły też chociażby Sylwia Bomba czy Agnieszka Kotońska. Sporą uwagę widzów ostatnio przyciąga jednak Joachim Zeiske, który coraz częściej publikuje w sieci fotki w negliżu.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Joachim z Gogglebox. Przed telewizorem - metamorfoza

Joachim Zeiske z programu Gogglebox. Przed telewizorem nigdy nie był szczególnie gruby. O sylwetce chłopaka można było raczej powiedzieć, że jest ona poprawna. I to mimo, że Izabela Zeiske, czyli jego mama, czasem czyniła mu różne uwagi co do wyglądu w odcinkach. Nie wiemy czy to zasługa sugestii czy mamy, czy czegoś innego, ale Joachim ZeiskeGogglebox. Przed telewizorem z miesiąca na miesiąc wygląda coraz lepiej. Chłopak coraz odważniej pozuje bez koszulki i trzeba przyznać, że jego wygląd robi wrażenie. Już w 2022 roku Izabela Zeiske w rozmowie z Party przyznała: Nie wyjawił mamusi, co się wydarzyło. Ale to chyba jego psychika zadziałała, że on musi coś ze sobą zrobić, bo faktycznie trochę przytył. Niezależnie od tego, czy to faktycznie zasługa psychiki czy jednak czegoś innego - Chimek, oby tak dalej!

Listen on Spreaker.