telewizja

Joachim z Gogglebox. Przed telewizorem zrzucił ubrania! Omal nie pokazał za dużo!

2024-05-22 15:30

Joachim z programu Gogglebox. Przed telewizorem to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów tej produkcji. Zarazem prowokuje też bardzo wiele komentarzy w sieci. Ostatnio znów rozpalił internautów. Tym razem nie poszło jednak o żadną z jego wypowiedzi, a o fotkę, która pojawiła się w sieci. Joachim jest na niej niemal nago!

Joachim z Gogglebox. Przed telewizorem bez koszulki

Program Gogglebox. Przed telewizorem już od blisko 10 lat wzbudza u widzów ogromne emocje. Nic zresztą dziwnego. Uczestnicy tej produkcji są bardzo zróżnicowani (podobnie, jak wszyscy Polacy przed telewizorami) i niejednokrotnie potrafią powiedzieć mocny tekst, który bywa różnie odbierany przez oglądających. Mimo to format Gogglebox. Przed telewizorem nie narzeka na wyniki oglądalności, a sami jego uczestnicy zyskali pokaźne grono fanów w sieci. Duże emocje wzbudzają m.in. Izabela Zeiske i jej syn Joachim Zeiske. Ten duet w Gogglebox. Przed telewizorem jest od samego początku. I często prowokuje w sieci różne komentarze. Najczęściej są to jednak słowa sympatii, gdyż zarówno Izie, jak i Joachimowi nie można odmówić uroku. Ostatnio jednak ułożony Joachim z Gogglebox. Przed telewizorem coraz mocniej zaskakuje w sieci!

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Gogglebox. Przed telewizorem: Joachim omal nie pokazał się nago

Joachim z programu Gogglebox. Przed telewizorem większości widzów kojarzy się ułożonym i przykładnym synem. Niektórzy czynią mu jednak z tego powodu zarzuty, że ma zbyt bliskie relacje z matką. Zdarzali się i komentujący, którzy podejrzewali, że Joachim jest gejem. Sam uczestnik Gogglebox. Przed telewizorem postanowił jednak jakiś czas temu odnieść się do tych informacji. Teraz znów wywołał niemałą burzę w sieci. A wszystko w związku ze zdjęciem, które pojawiło się na jego relacji. Joachim prezentuje bowiem na nim swoją coraz bardziej wyrzeźbioną klatę. W dodatku jest w samym ręczniku, który dość frywolnie odchyla. Gdyby ręka zjechała mu zaledwie kilka centymetrów niżej - widzowie Gogglebox. Przed telewizorem mogliby zauważyć zbyt wiele. Zobaczcie to zresztą sami! Fotkę, którą dodał Joachim Zeiske znajdziecie w poniższej galerii. Możecie w niej również zobaczyć, jak bohater Gogglebox. Przed telewizorem zmieniał się przez lata.