telewizja

Joachim Zeiske z Gogglebox. Przed telewizorem pokazał wyjątkową kobietę w jego życiu. Prawdziwa piękność!

2024-07-04 0:11

Joachim Zeiske z programu Gogglebox. Przed telewizorem to postać, która w sieci wzbudza niemałe emocje. Nic zresztą dziwnego. Produkcja to hit TTV, a Chimek pojawia się w niej od samego początku. To przysporzyło mu wielu fanów. Ostatnio podzielił się z nimi wyjątkową relacją. Na tej pojawiła się ważna dla niego kobieta.

Gogglebox. Przed telewizorem: Joachim Zeiske z wyjątkową kobietą

Joachim ZeiskeGogglebox. Przed telewizorem to postać, którą widzowie TTV znają doskonale. Chłopak w programie, który polega na komentowaniu seriali i programów telewizyjnych pojawia się od samego początku. A format można oglądać już od blisko dekady. Choć początkowo widzowie mieli do niego mieszane uczucia, to z czasem jednak pokochali Gogglebox. Przed telewizorem. Tak, jak i jego bohaterów. Izabela ZeiskeJoachim Zeiske to jedni z najbardziej znanych uczestników tego show. Chłopak ma w sieci ponad 61 tysięcy obserwatorów. Z tymi podzielił się ostatnio zaskakującą relacją na Instagramie. Możemy na niej zobaczyć wyjątkową kobietę w jego życiu. Czyżby Joachim Zeiske Gogglebox. Przed telewizorem chciał przekazać coś swoim fanom?

ZŁOMNIK U WULKANIZATORA PAWELCA! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Gogglebox. Przed telewizorem: kim jest Julia dla Joachima?

Joachim ZeiskeGogglebox. Przed telewizorem wzbudza u widzów TTV niemałe emocje. Część osób chciałaby wiedzieć o chłopaku, jak najwięcej. Niektórych interesuje m.in. to, czy jest w związku. Inni podejrzewają z kolei, że Joachim Zeiske Gogglebox. Przed telewizorem jest gejem. Jakiś czas temu chłopak rozwiał wątpliwości w tej sprawie. Teraz podzielił się natomiast w sieci wyjątkową relacją. Na tej można zobaczyć jego wspólne zdjęcia z tajemniczą Julią. Obok jej nicku na Instagramie znalazło się serduszko. Kim w takim razie dla Joachima jest Julia? Czy to tylko przyjaciółka? A może gwiazdor Gogglebox. Przed telewizorem pokazał fanom swoją dziewczynę? O tym zapewne przekonamy się niebawem. Niezależnie od stopnia relacji - tej dwójce życzymy wszystkiego, co najlepsze.

Joachim Zeiske z Gogglebox. Przed telewizorem pokazał wyjątkową kobietę w jego życiu. Prawdziwa piękność!

i

Autor: Instagram.com/joachimzeiske Joachim Zeiske z Gogglebox. Przed telewizorem pokazał wyjątkową kobietę w jego życiu. Prawdziwa piękność!
Listen on Spreaker.