Joanna Krupa bez makijażu jest jeszcze piękniejsza? Nie zgadza się z opinią internautów

i

Autor: Screenshot Instagram/ joannakrupa; AKPA Joanna Krupa bez makijażu jest jeszcze piękniejsza? Nie zgadza się z opinią internautów

Celebryci

Joanna Krupa bez makijażu jest jeszcze piękniejsza? Nie zgadza się z opinią internautów

2023-11-18 0:29

Joanna “Dżoana” Krupa zazwyczaj pokazuje nam się w pełnym makijażu, starannie ułożonych włosach i wystrzałowej stylówce. Ostatnio postanowiła jednak zaprezentować woje bardziej naturalne oblicze.

Jak widać nawet modelki i celebrytki nie chodzą wystrojone 24/7. Joanna Krupa podzieliła się ze światem relacją ze swojego “me day” i okazało się, że jest entuzjastką przesiadywania w piżamie przed telewizorem (a przy okazji podzieliła się entuzjastyczną opinią na temat tureckiego serialu “Krawiec” na Netfliksie).

Jestem dumną zwolenniczką rozczochranych włosów, bez makijażu i piżamy przez cały dzień. Kto jest ze mną? – napisała na Instagramie.

CZYTAJ TAKŻE: Anna Wendzikowska i awantura o kasę – zgasiła internautkę. “Wstyd to pisać takie komentarze”

Joanna Krupa bez makijażu – internautki się zachwycają, a “Dżoana” sprowadza je na ziemię

Prowadząca Top Model i słynna polska modelka pokazała się fanom w wersji 100% natural, bez grama makijażu i spotkała się ze znacznie milszym odzewem, niż Wersow, którą ostatnio lekko zaatakowano. Internautki prześcigają się w pełnych komplementów komentarzach, a Joanna Kurpa nie omieszkała na wiele z nich odpowiedzieć. W jednym przypadku nieco ostudziła jednak zapędy jednej z fanek. Stwierdziła bowiem, że choć świetnie czuje się bez makijażu, to nie podziela opinii jakoby sauté wyglądała korzystniej.

Piękna jak zawsze – skomplementowała internautka.

Bardzo dziękuję bym nie powiedziała piękna jak zawsze ale nieraz nie trzeba Być pełnym makijażu żeby się czuć dobrze w swojej skórze ale bardzo dziękuję za komplement – odpisała Joanna Krupa [pisownia oryginalna].

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
VOX: torebkowe skarby