Joker & Sequence - „W brzuchu motyle” przedpremierowo tylko w VOX FM!

i

Autor: YouTube.com/ Wydawnictwo Muzyczne Folk Joker & Sequence - „W brzuchu motyle” przedpremierowo tylko w VOX FM!

Joker & Sequence - „W brzuchu motyle” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

2021-04-19 9:55

Joker przez większość fanów disco polo kojarzony jest z takimi piosenkami, jak m.in.  „Aparatka” czy „Karuzela”. Teraz wokalista, Piotr Koczocik oraz Dj & Sequence stworzyli nowy utwór pod tytułem “W brzuchu motyle” będzie można go posłuchać jeszcze przed premierą, tylko w VOX FM!

Ostania propozycja Jokera i Sequence’a ukazała się w ubiegłym roku. Piosenka pod tytułem “Wiśniowe usta” została ciepło przyjęta przez fanów. Teraz do sieci trafiła zapowiedź nowego kawałka - “ W brzuchu motyle”. W klipie kolejny raz możemy zobaczyć piękną żonę wokalisty, Piotra Koczocika – Beatę, a tłem są gorące, egzotyczne plaże. Według fanów zapowiada się "kawek gorący, jak piasek na zdjęciach". Zanim utwór w całości trafi do sieci, będzie można go posłuchać w radiu. Joker & Sequence - „W brzuchu motyle” przedpremierowo tylko w VOX FM w poniedziałek, 19 kwietnia po 20:15.

ZOBACZ TEŻ: Tajemnicze i piękne kobiety w najnowszej produkcji gwiazdy disco polo. Jorrgus – „Jak przestać kochać” już w sieci!

QUIZ. Największe POLSKIE PRZEBOJE. Dokończysz refren?

Pytanie 1 z 15
„Jolka, Jolka, pamiętasz” to jeden z największych hitów Budki Suflera. Jak zaczynała się ta piosenka? Jolka, Jolka, pamiętasz…