Jorrgus - „Tak za nią tesknię.  „Szykujemy premierę i wrcamy do korzeni

i

Autor: Instagram.com/jorrgus.music Jorrgus - „Tak za nią tesknię". „Szykujemy premierę i wrcamy do korzeni"

Jorrgus - „Tak za nią tesknię". „Szykujemy premierę i wracamy do korzeni"

2022-01-26 10:08

Ta wiadomość z pewnością ucieszy fanów disco polo. Jorrgus planuje pierwszą premierę w tym roku. Utwór pod tytułem „Tak za nią tęsknię” trafi do sieci w lutym. „Będzie energetycznie. Wracamy do korzeni” - zapowiada Jerzy Szuj.

Jorrgus jest znany m.in. z takich utworów, jak „ Oddam Ci serce” czy „Jak mam zapomnieć”. Jego ostatnia piosenka pod tytułem „Nie będę Cię szukał” ma miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Najnowszy utwór Jorrgusa nosi tytuł „Tak za nią tęsknię” i jak zapowiada wokalista – Jerzy Szuj - będzie utrzymany w tanecznym, energetycznym klimacie. - „Wracamy do korzeni”- powiedział w nagraniu na Instagramie. Piosenka ma nawiązywać klimatem do uwielbianych utworów takich jak „Malowana lala” czy „Niebezpieczna”. Konkretnej daty premiery jeszcze nie ma. Teraz Jorrgus nagrywa teledysk. Efekt prac będzie można zobaczyć w lutym. Na voxfm.pl poinformujemy o dokładnej dacie premiery „Tak za nią tęsknię” Jorrgusa.

ZOBACZ TEŻ: Topky o randkowych typach. Angelika i Paula zapowiadają nowość. Kiedy premiera?

Wesele marzeń 2022 –spot

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie "martwią" się, że przez występy w telewizji zaniedbam szkołę. Te komentarze są śmieszne, bo nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Mam dobre oceny. Kim jestem?