Jorrgus zapowiada nowy swojski utwór. “Rozmarzone oczy” w przedpremierowym fragmencie

i

Autor: Screenshot Facebook/ GREEN STAR MUSIC Jorrgus zapowiada nowy swojski utwór. “Rozmarzone oczy” w przedpremierowym fragmencie

Disco polo

Jorrgus zapowiada swojski, romantyczny utwór. Będzie ogień?

2023-08-01 21:58

Jorrgus i jego “Rozmarzone oczy” zmierzają, by podbić wasze serca. Nowy kawałek utworu ma być utrzymany w swojskich klimatach, a pierwsza zajawka zapowiada coś naprawdę ekstra. Kiedy premiera utworu? Wszystko wyjaśniamy!

Zespół Jorrgus już od 15 lat zabawia polską publiczność. Formacja założona z inicjatywy Jerzego Szuja zaserwowała nam już kilka utworów, które rozgrzały publikę – jak chociażby “Niebezpieczna”, “Oddam ci serce” czy “A Ty mnie kochaj” – a teraz zmierza z kolejną propozycją. Debiut już za kilka dni, a tymczasem możecie rzucić okiem na przedpremierowy fragment.

CZYTAJ TAKŻE: Kolejna nowość dla fanów “chillowego” disco polo. “Oczy w kolorze lazurowym” rozkochają w sobie słuchaczy?

“Rozmarzone oczy” – Jorrgus zapowiada swojski, romantyczny utwór. Kiedy premiera?

W mediach społecznościowych pojawiła się krótka zajawka singla, która daje nam przedsmak tego, co zaoferują nam “Rozmarzone oczy”. Utwór ma niesamowicie swojską, biesiadną atmosferę i – jak na Jorrgusa przystało – jest skoczny i energiczny. Krótko mówiąc – wszystko, co fani zespołu lubią najbardziej.

Zniecierpliwionych informujemy, że na debiut nie przyjdzie nam długo czekać. “Rozmarzone oczy” zaszczycą nasze głośniki już w piątek 4 sierpnia, o godzinie 16:00. Do przeczytania po premierze – sprawdzimy, czy faktycznie dowieźli!

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…
VOX test wiedza ogólna