“Oczy w kolorze lazurowym” – nowy utwór zespołu Sami Swoi to coś wprost idealnego na wakacje

i

Autor: Screenshot Youtube/ Zespół SAMI SWOI “Oczy w kolorze lazurowym” – nowy utwór zespołu Sami Swoi to coś wprost idealnego na wakacje

Nowości disco polo

Kolejna nowość dla fanów “chillowego” disco polo. “Oczy w kolorze lazurowym” rozkochają w sobie słuchaczy?

2023-08-01 12:32

Sami Swoi wracają z kolejnym utworem. “Oczy w kolorze lazurowym” to idealna propozycja na wakacyjną “czilerę” i utwór doprawdy bardzo nastrojowy. Co na to słuchacze?

Zespół Sami Swoi uraczył nas już wieloma piosenkami, które szybko podbiły serca słuchaczy – wystarczy przypomnieć sobie chociażby odbiór “Tabakiery”, “Skandalu” czy “Maniany”. Teraz dołączyli do wyścigu o tytuł hitu lata 2023, uderzając jednak w inne tony niż konkurencja.

CZYTAJ TAKŻE: Skolim przypomniał wszystkim, kto jest tutaj królem. “Ona mi dała” podbija sieć w zawrotnym tempie

“Oczy w kolorze lazurowym” – nowy utwór zespołu Sami Swoi to coś wprost idealnego na wakacje

Podczas gdy Topky, Dawid Narożny, Skolim i reszta disco polowych “wyjadaczy” zaprezentowali nam skoczne i energiczne numery, Sami Swoi postawili na spokojniejsze klimaty. “Oczy w kolorze lazurowym” to bardzo nastrojowy utwór, który z miejsca kojarzy się z letnimi zachodami słońca i błogą beztroską. Wciąż jednak sprawia, że nogi rwą się do tańca, a bicie serca znacząco przyspiesza. Takie połącznie to nie lada sztuka, a disco polowcy zdecydowanie stanęli na wysokości zadania. Wystarczy zresztą zerknąć na opinie internautów.

- brzmienie pod nóżkę. Taki chill Vibe. Ekstra nuta 🎉

- Wakacyjny letni hit. Takie kawałki pod nóżkę kocha każdy prawdziwy Polak 🙂👍

- Ale mega wchodzi w ucho🎵🎵

- Wpada w ucho ! Zajebista! Gratulacje!

- Ten kawałek robi robotę 💪

… czytamy w komentarzach (pisownia oryginalna).

Hity lata 2023. “Oczy w kolorze lazurowym” z potężną konkurencją

Wyłonienie hitu tegorocznych wakacji będzie nie lada wyzwaniem. Rozmaici muzycy zaserwowali nam bowiem już cały szereg petard, a nowości stale napływają. Poza “Oczami w kolorze lazurowym” słuchacze zachwycają się też chociażby “Ona mi dała” Skolima, “Ona działa na mnie jak” Dawida Narożnego i AGBE, czy “Zatańcz ze mną” i “Pokorą” od Topky (pierwszy utwór dziewczyny nagrały wspólnie Ronniem Frerrarim).

Rozpoznasz discopolowe klipy po zaledwie jednym kadrze? QUIZ dla prawdziwych znawców!

Pytanie 1 z 7
Z jakiego klipu pochodzi ten kadr?
disco polo quiz
VOX FM: test wiedzy mieszkańców Warszawy!