Julia Wieniawa i „duży melanż” w PAŁACU. Jej urodzinowe plany zwalają z nóg

i

Autor: AKPA Julia Wieniawa i „duży melanż” w PAŁACU. Jej urodzinowe plany zwalają z nóg

Celebryci

Julia Wieniawa i „duży melanż” w PAŁACU. Jej urodzinowe plany zwalają z nóg

2023-07-01 13:26

Julia Wieniawa kończy w tym roku 25. lat i z tej okazji nie ma najmniejszego zamiaru rozdrabniać się, jeśli chodzi o imprezę urodzinową. Ma być “grubo”, z pompą i niemal po królewsku.

Julia Wieniawa to jedna z największych gwiazd swojego pokolenia. Gra, śpiewa i prowadzi własne marki, ale mimo ogromu pracy i zaangażowania w różne projekty, nie zapomina o chwilach dla siebie. Dlatego też chce, by jej tegoroczne urodziny były naprawdę wyjątkowe.

CZYTAJ TAKŻE: Angelika Żmijewska piękniejsza niż księżniczka Disneya? Ta stylówka zachwyciła internautów

Julia Wieniawa planuje huczną imprezę. Co szykuje na 25. urodziny?

Choć urodziny Julki są dopiero w grudniu (dokładnie 23) to celebrytka już myśli o tym, co z tej okazji zorganizuje. Jak sama przyznała, dotąd urodziny obchodziła bardzo kameralnie, w gronie najbliższych przyjaciół. 25 lat to jednak przełomowy wiek, zatem piosenkarka postanowiła świętować to z pompą. W rozmowie z portalem Jastrząb Post opowiedziała o swoich planach.

Zazwyczaj robiłam kameralne urodziny, ale w tym roku 25-tka więc muszę zrobić coś iconic (...). Jeżeli chce zrobić coś legendarnego, to muszę już o tym myśleć. Marzy mi się taki duży melanż w jakimś pałacu, żeby był dress code np. barok, żeby wszyscy się przebrali i żeby było totalnie grubo – przyznała.

A gdzie odbędzie się ta wielka impreza? Julia zaznaczyła, że pragnie zaprosić wszystkich swoich znajomych, zatem dalekie kraje odpadają. Gruby melanż odbędzie się w naszym nadwiślańskim kraju.

Na pewno w Polsce. Jeżeli chcę zaprosić wszystkich moich znajomych to raczej nie za granicą.

Cóż, życzymy zatem by marzenie gwiazdy się spełniło. W końcu jak się bawić, to na całego, prawda?

Jak dobrze znasz polskie przeboje lat 90.? Quiz z legendarnych hitów

Pytanie 1 z 9
Z którego albumu Ich Troje pochodzi utwór Ci Wielcy?
Ich Troje - Ci wielcy
VOX: torebkowe skarby