Angelika Żmijewska piękniejsza niż księżniczka Disneya? Ta stylówka zachwyciła internautów

i

Autor: Screenshot Instagram/ angelika.zmijewska/ YouTube: Topky Angelika Żmijewska piękniejsza niż księżniczka Disneya? Ta stylówka zachwyciła internautów

Gwiazdy disco polo

Angelika Żmijewska piękniejsza niż księżniczka Disneya? Ta stylówka zachwyciła internautów

2023-07-01 11:52

Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz połączyły ostatnio siły z Ronniem Frerrarim, a owocem ich współpracy jest klimatyczny kawałek “Zatańcz ze mną”, który cieszy się w sieci sporą popularnością. Klip do utworu ma specyficzny klimat, a by go zbudować, dziewczyny z Topky postawiły na nieziemskie stylizacje. Zwłaszcza look Angeliki przykuł uwagę internautów.

“Zatańcz ze mną” podbija internet, a fani zachwycają się stylówkami dziewczyn z Topky. Angelika Żmijewska wrzuciła na Instagram filmik, w którym możemy z bliska przyjrzeć się jej kreacji, która dosłownie zapiera dech w piersiach. Pojawiły się też porównania do dwóch ikonicznych księżniczek Disneya.

CZYTAJ TAKŻE: To przebije nawet “Pokorę”! Nowy klip Topky to prawdziwy sztos

Angelika Żmijewska piękniejsza niż księżniczka Disneya? Ta stylówka zachwyciła internautów

Wokalistka Topky napisała, że doszły ją słuchy, iż w rzeczonej kreacji wygląda niczym Jasmina z “Aladyna” lub Pocahontas.

Ponoć wyglądam jak Jasmina z Aladyna albo Pocahontas 😅🤔

Jeden z fanów porównał ją też do Królewny Śnieżki. Jej wpis zalała fala komentarzy i komplementów, a niektórzy stwierdzili nawet, że wspomniane księżniczki to mogłyby Angelice buty czyścić.

- Moja droga! One by chciały tak wyglądać jak Ty 😜

- Coraz piękniejsza jak aniołek i księżniczka i i jak królowa śnieżka Angelika

- Najpiękniejsza Angelika Żmijewska

- Zjawiskowo wyglądasz

- Śliczna pocahontas

… piszą internauci.

“Zatańcz ze mną”, czyli Topky i Ronnie Ferrari z wakacyjnym hitem

W zaledwie dzień od premiery “Zatańcz ze mną” może pochwalić się 183 tys. wyświetleń na YouTube i miejscem 10. na karcie Na Czasie. Trzeba przyznać, że to nie lada wynik i mamy mocnego kandydata do tytułu hitu wakacji 2023 (choć konkurencja jest naprawdę olbrzymia). I mimo, że pojawiły się głosy, iż utwór odbiega od tego, co dziewczyny dotąd prezentowały, słuchacze są zachwyceni, czego wyraz dali w licznych komentarzach.  

Rozpoznasz discopolowe klipy po zaledwie jednym kadrze? QUIZ dla prawdziwych znawców!

Pytanie 1 z 7
Z jakiego klipu pochodzi ten kadr?
disco polo quiz
VOX: torebkowe skarby