gwiazdy

Julia Wieniawa pocieszyła się po rozstaniu z Nikodemem Rozbickim? Czas na nowe! To zdjęcie mówi wszystko

2024-07-03 23:50

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki przez długi czas tworzyli szczęśliwy związek. Jednak jakiś czas temu media obiegła informacja o ich rozstaniu. W to nie mogło uwierzyć wiele osób. A sama Julia przeszła wszystko chyba nie najlepiej. Wiele wskazuje jednak na to, że znalazła już pocieszenie. Na jej twarzy pojawił się uśmiech.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki się rozstali

Julia WieniawaNikodem Rozbicki to jedni z najbardziej znanych polskich aktorów. Oboje pojawiali się w wielu telewizyjnych serialach. Na swoim koncie mają również role filmowe. Kilka lat temu połączyło ich jednak coś więcej, niż tylko wspólna praca. Nikodem RozbickiJulia Wieniawa przez długi czas byli bowiem parą. Nie raz można ich było razem zobaczyć w różnych sytuacjach. Ostatnio jednak aktorka poinformowała o tym, że jej związek z przystojnym gwiazdorem dobiegł końca. Jednocześnie nie kryła przy tym emocji. W sieci zamieściła filmik, który mocno przejął jej fanki. Te dały Julii liczne słowa wsparcia. Okazuje się, że Julia Wieniawa powoli chyba zbiera się po rozstaniu. Ostatnio poinformowała bowiem swoich obserwatorów o ważnej zmianie w jej życiu.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Julia Wieniawa kupiła nowe mieszkanie

Ludzie mają różne sposoby na poradzenie sobie ze stresem po rozstaniu. Jedni zajadają smutki, inni płaczą w poduszkę, a inni - tak, jak Julia Wieniawa zaczynają po prostu żyć dalej. Ostatnio popularna aktorka i wokalistka podzieliła się ze swoimi fanami nowym zakupem. Znana celebrytka nabyła bowiem nowe mieszkanie. I nie kryła przy tej okazji radości. Aktorka kupiła mieszkanie w starej kamienicy. - W mieszkaniu pomieszałyśmy z projektantką nowe rzeczy z retro klasykami. Zawsze marzyłam o małej perełce w starej kamienicy. Planuję je wynająć, chociaż tak mi się podoba, że chyba sama tu chwile pomieszkam - powiedziała Julia Wieniawa na relacji, którą dodała na Instagrama. Czy nowy zakup choć trochę poprawił jej nastrój po rozstaniu z Nikodemem Rozbickim? Mamy taką nadzieję!

Listen on Spreaker.