gwiazdy

Julia Wieniawa w fatalnym stanie po rozstaniu z Nikodemem Rozbickim. Fanki dosadnie skomentowały

2024-06-27 8:22

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki się rozstali - ta informacja wstrząsnęła ostatnio internautami i sprawiła, że wielu osobom zrobiło się przykro. Wydawało się bowiem, że w tym związku wszystko gra. Dwójka młodych aktorów nie raz pokazywała się w swoim towarzystwie. Jednak nadszedł moment rozpadu związku. Julia Wieniawa znosi to nie najlepiej.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki się rozstali

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Występuje nie tylko w serialach i filmach, ale również pojawia się w programach telewizyjnych. W ostatniej edycji programu Mam talent była jurorką, którą oceniała występy uczestników. Prywatnie przez długi czas Julia Wieniawa była w parze z Nikodemem Rozbickim. Łączyło ich nie tylko uczucie, ale i wspólny zawód i pasja do aktorstwa. Nikodem Rozbicki też wielokrotnie pojawia się bowiem na ekranie. Przez długi czas tych dwoje tworzyło idealny związek. A przynajmniej tak wyglądało to medialnie. Okazuje się jednak, że Julia WieniawaNikodem Rozbicki oficjalnie nie są już razem. Aktorka długi czas milczała w tej sprawie, jednak ostatnio postanowiła dodać wymowny filmik na Tiktoku.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Julia Wieniawa o rozstaniu z Nikodemem Rozbickim

To, że Julia Wieniawa Nikodem Rozbicki się rozstali było sporym zaskoczeniem dla ich fanów. Ostatnio Julia Wieniawa dodała dla nich poruszający film na Tiktoku. Aktorka leży smutna w łóżku, wtulona w poduszkę i patrzy do telefonu. Obserwatorzy błyskawicznie wychwycili do czego tym wideo nawiązuje Julia Wieniawa. W komentarzach popłynęła dla niej fala wsparcia.

Kiedy jest mi przykro z powodu jakiegoś chłopca przypominam sobie, że przecież za rok będzie mi przykro z powodu zupełnie innego chłopca 💅🏻

trzymaj się, wczoraj wyprowadziłam się od niego, prawie 6 lat razem i 3 msc przed ślubem :(

Poprawiam Ci koronę 🫱🏼👑🫲🏼 jeszcze będzie pięknie, trzymaj się ❤️

- napisali obserwatorzy pod filmem, który dodała Julia Wieniawa.

Część z tych komentarzy aktorka nawet polubiła. Julka, trzymaj się i głowa do góry!

Listen to "Romantyzm. Epoki literackie - Cechy, twórcy i najważniejsze dzieła" on Spreaker.