Justyna Lubas apeluje do fanów. Chodzi o nowe wokalistki Top Girls

2021-09-06 18:46 AM.
Justyna Lubas apeluje do fanów. Chodzi o nowe wokalistki Top Girls
Autor: Instagram.com/justi_topgirls_officialprofil Justyna Lubas apeluje do fanów. Chodzi o nowe wokalistki Top Girls

Skład zespołu Top Girls zmienił się diametralnie. Z grupy odeszły Angielka Żmijewska i Paula Karpowicz. Do Justyny Lubas dołączyły dwie nowe wokalistki - Natalia Siemieniecka oraz Katarzyna Grabowska-Kupidura. Justyna prosi fanów o wyrozumiałość dla nowych koleżanek. Tłumaczy też dlaczego została w zespole.

„Wczorajszy dzień był pełen emocji, nowych wiadomości oraz zmian. Z dniem 5.09.2021 odbył się ostatni koncert w starym składzie. Jak już wiecie Paula i Angelika opuściły załogę zespołu” – zaczyna swój wpis na Instagramie Justyna Lubas. Wokalistka Top Girls napisała także dlaczego zdecydowała się zostać. „W styczniu dziewczyny zawitały do wytworni z wypowiedzeniami. Gdy otrzymałam informację od menagera o tej sytuacji dostałam pytanie co chcę z tym wszystkim zrobić. Po przemyśleniu stwierdziłam, że to jeszcze nie czas na pożegnanie się z fanami więc "ZOSTAŁAM" – tłumaczy Justyna. Przy okazji apeluje do fanów, by nie skreślali nowych wokalistek już na starcie.

ZOBACZ TEŻ: Top Girls – nowy skład. Kim są Justyna, Natalia i Katarzyna?

Ocenę nowych dziewczyn pozostawiam Wam Kochani ale mam małą prośbę🙏Nie skreślajcie ich na starcie i nie róbcie im przykrości pisząc niemiłe komentarze którymi chcecie im nie wiem: dopiec? (PRZECIEŻ ICH NIE ZNACIE) - apeluje do fanów Justyna Lubas.

Poranne Wyjce - "Pod osłona nocy"

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?
Nasi Partnerzy polecają