Kamil Kossakowski wrzucił zaskakujące nagranie. Czym zajmują się Disco Boys przed koncertami?

i

Autor: Instagram.com/kamil_kossakowski

disco polo

Kamil Kossakowski był o krok od śmierci! Przerażające wyznanie muzyka disco polo

2023-11-18 14:07

Ten piosenkarz bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych młodych twórców disco polo. Kamil Kossakowski z Discoboys stworzył hity, które osiągają w sieci wielomilionowe wyświetlenia. To m.in. kawałki "Wakacje" i "Zarąbista blondi". Ostatnio wokalista podzielił się ze swoimi fanami szokującą informacją.

Kamil Kossakowski oko w oko ze śmiercią

Chyba każdy fan disco polo słyszał przynajmniej raz numery "Wakacje" czy "Zarąbista blondi". Ich autor Kamil Kossakowski z formacji Discoboys nie narzeka na brak popularności. Regularnie koncertuje w całej Polsce, wydaje nowe kawałki i może liczyć na wsparcie swoich fanów na Instagramie oraz Tiktoku. Tylko na Insta obserwuje go ponad 283 tys. osób. Choć trzeba też wspomnieć o tym, że ostatnie tygodnie z pewnością nie były łatwe dla Discoboys. Z formacją rozstało się bowiem dwóch ważnych członków. To perkusista Maciek oraz DJ Przemek Głowacki, który z Discoboys związany był przez blisko pięć lat. Fani zespołu nie powinni mieć jednak większych powodów do obaw. Już jakiś czas temu Kamil Kossakowski poinformował, że to nie koniec jego przygody z muzyką. Mogliśmy to zobaczyć ostatnio na jego Instagramie. Nagrywa bowiem teledysk do nowej piosenki. Doszło tam jednak do przerażających scen.

KAMIL KOSSAKOWSKI | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Przerażające wyznanie Kamila Kossakowskiego

Kamil Kossakowski przyzwyczaił już swoich fanów do tego, że regularnie ma z nimi kontakt na swoim Instagramie. To tam pokazuje na bieżąco jego życie, wyjazdy na koncerty, proces tworzenia nowych kawałków, a także nagrywanie teledysków. Jednym słowem - nie ma przed swoimi wielbicielami większych tajemnic. Ostatnio muzyk pojechał do Hiszpanii, gdzie z Camasutrą nagrywał wideo do ich nowego numeru. Niespodziewanie na jednej z relacji poinformował jednak swoich obserwatorów o szokującym zdarzeniu. Lider Discoboys przekazał im, że był o krok od śmierci! Nie zdradził co prawda, co dokładnie się wydarzyło, ale możemy podejrzewać, że chodzi o coś, co stało się podczas kręcenia klipu. Kamil pokazywał bowiem np. ujęcia w czasie, których siedział często na skraju wysokich budynków, co z pewnością powodowało niebezpieczeństwo.