Kamil Kossakowski szczerze o alkoholu: Obudziłem się z jakąś dziewczyną...

Kamil Kossakowski
Autor: VOX FM Kamil Kossakowski w studiu VOX FM

Choć wygląda na mega imprezowego chłopaka to jest abstynentem. Jak się okazuje, kryje się za tym pewna historia, z której Kamil Kossakowski raczej nie jest dumny. Co wydarzyło się w jego życiu, że zupełnie zrezygnował z alkoholu?

Dlaczego Kamil Kossakowski nie pije alkoholu?

Młode chłopaki z sąsiedztwa podbijają scenę disco polo! Zarąbista blondi, Wakacje czy Brunetki - to najpopularniejsze numery formacji DiscoBoys. Wokalista grupy Kamil Kossakowski to mega pozytywny chłopak, którego uwielbiają fanki. Jest z nimi w stałym kontakcie na co dzień w swoich mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje swoje życie. I choć wydaje się, że jego życie to nieustająca impreza, to jednak jest ona w stu procentach na trzeźwo.

Nie piję i nie palę, ale można się bez tego dobrze bawić - mówi Kossakowski, jednocześnie przyznaje skąd się wziął taki stosunek do picia alkoholu.

CZYTAJ TAKŻE: Jak zostać gwiazdą TikToka? Kamil Kossakowski zdradza co pomogło mu odnieść sukces

Na szesnaste urodziny mojej siostry, ja miałem wtedy 13 lat, wypiłem pół piwa i tyle pamiętam. W osiemnaste urodziny wypiłem dwa piwa. Obudziłem się z jakąś dziewczyną w pokoju. I na tym skończyłem swoje przygody alkoholowe.

- przyznał w rozmowie z dziennikarzem VOX FM, Pawłem Doncbachem. Cały wywiad zobaczyć możecie na naszym kanale na YouTube.

CZYTAJ TAKŻE: Kamil Kossakowski pokazał swoją metamorfozę! Pamiętacie jak wyglądał rok temu? Fani "będzie walka"

Listen to "Goście Jest Weekend" on Spreaker.

QUIZ: Którym z największych hitów disco polo jesteś?

Pytanie 1 z 7
Na weselu...
Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #4
Nasi Partnerzy polecają