Kamil Kossakowski wrzucił zaskakujące nagranie. Czym zajmują się Disco Boys przed koncertami?

i

Autor: Instagram.com/kamil_kossakowski

disco polo

Kamil Kossakowski wrzucił zaskakujące nagranie. Czym zajmują się DiscoBoys przed koncertami?

2023-08-28 9:52

Kamil Kossakowski z zespołu DiscoBoys to jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków disco polo. Ma spore grono obserwujących w sieci, a na brak zainteresowania nie może też narzekać na koncertach. Niewiele osób jednak wie, co robią DiscoBoys zanim wyjdą na scenę, by dać swoje show. Możecie być lekko zdziwieni.

Kamil Kossakowski przed koncertem

Tego muzyka znają doskonale wszyscy miłośnicy disco polo. Kamil Kossakowski z zespołu DiscoBoys stworzył m.in. takie hity, jak "Zarąbista blondi" czy "Wakacje". Pod tymi teledyskami w sieci są miliony wyświetleń, a sam Kossakowski nie narzeka też na brak zainteresowania chociażby na Instagramie. Fani mogą tam regularnie śledzić jego życie. Zarówno to koncertowe, jak i prywatne. Muzyk chętnie chwali się też swoją wyrzeźbioną klatą, co nie umyka uwadze internautek. Ostatnio lider zespołu DiscoBoys postanowił podzielić się jednak z fanami nagraniem, które może być dla nich dość zaskakujące. Okazuje się, że członkowie formacji wykonującej hitowe "Zarąbista blondi" przed koncertem nie pływają w basenie, popijając kolejne lampki szampana, a zajmują się czymś zupełnie innym.

Kamil Kossakowski z DiscoBoys w Wielkiej improwizacji - tylko w VOX FM

Kamil Kossakowski rozczulił fanów

Na nagraniu zamieszczonym przez Kamila Kosakowskiego na Instagramie możemy zobaczyć, jak DiscoBoys spędzają czas przed koncertem. Okazuje się, że panowie postanowili zakasać rękawy i wziąć się do poważnej pracy! Możemy ich zobaczyć na placu budowy z drewnianymi belami w rękach i na drabinach, co najlepiej dowodzi, że DiscoBoys żadnej pracy się nie boją! W drugiej części nagrania widzimy natomiast już muzyków w eleganckich stylizacjach, gotowych by dać swoje show na scenie. Trzeba przyznać, że to zestawienie robi wrażenie. A fani mogą dzięki niemu poznać swoich idoli od zupełnie innej strony. Liczymy na to, że inne gwiazdy zdecydują się na podobne wideo. Kto wie, czym zajmują się np. Zenek Martyniuk, Marcin Miller albo Sławomir Świerzyński...

Z tymi pytaniami poradzą sobie tylko prawdziwi fani disco polo. Znasz odpowiedź na wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się wokalistka zespołu Piękni i Młodzi?