GWIAZDY discopolo

Tak wyglądał Kamil Kossakowski z Discoboys jako nastolatek. Już wtedy wyróżniał się z tłumu!

2023-07-20 14:59

Lider zespołu Discoboys był skazany na sukces. Kamil już jako nastolatek przyciągał uwagę, a jego sylwetka budziła podziw. Zobacz, jak wokalista wyglądał parę lat temu!

Kamil Kossakowski aktualnie jest jednym z najpopularniejszych twórców discopolo. Wraz z zespołem Discoboys zdobywają ogromną popularność, a ich każdy utwór natychmiastowo staje się hitem. To twórcy takich przebojów jak "Zarąbista Blondi", "Włosy blond" i wiele innych. Poza licznymi sukcesami muzycznymi Kamil rozwija też swoje media społecznościowe. Ma rzeszę fanów na Instagramie oraz prężnie działający kanał na YouTube, gdzie publikuje wiele projektów i nagrywa pozytywnie nastrajającą muzykę. Karierę młodego wokalisty dodatkowo napędza jego prezencja i dobrze zbudowane ciało. Kamil Kossakowski już jako nastolatek zadbał o aspekty wizualne.

Festiwal Muzyki Tanecznej DISCO MAZOVIA 2023 - kto wystąpi? LISTA GWIAZD

Kamil Kossakowski od zawsze w formie

Kamil od paru lat stale publikuje swoje postępy sylwetkowe w mediach społecznościowych. Już jako nastolatek zachwycał swoja wysportowaną sylwetką. Na jego Instagramie możemy znaleźć zdjęcia już z 2017 roku, gdzie jako młody chłopak prezentuje swoja muskulaturę. Niesprzeczanie jego forma pomogła mu w rozwoju kariery. Wiele fanek zachwycało się ciałem Kamila i pisało mu wiele pochlebnych komentarzy. Zobacz zdjęcia i oceń sam!

Kamil Kossakowski z DiscoBoys w Wielkiej improwizacji - tylko w VOX FM