Zenek Martyniuk

i

Autor: AKPA

Koncerty

Festiwal Muzyki Tanecznej DISCO MAZOVIA 2023 - kto wystąpi? LISTA GWIAZD

2023-07-11 12:47

DISCO MAZOVIA to długo wyczekiwany festiwal muzyki tanecznej. Już 15 sierpnia w Mościbrodach stanie ogromna scena, na której pojawią się największe gwiazdy tego gatunku. Kto wystąpi? Gdzie kupić bilety? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.

W tym roku odbędzie się już XI Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej DISCO MAZOVIA. Ta edycja odbędzie się w miejscowości Mościbrody, niedaleko Siedlec. Już 15 sierpnia Mazowsze będzie się bawić w rytmach disco. Jest to dzień wolny od pracy, więc każdy ma szansę wziąć udział w tym niepowtarzalnym wydarzeniu. Otwarcie bram zaplanowano na godzinę 12:00, a pierwszy koncert zacznie się godzinę później. Jesteście gotowi na masę tanecznej muzyki i szaleństwa na parkiecie?

Zobacz także: Zenek Martyniuk (Akcent) - koncerty 2023. Kiedy i gdzie zagra w sezonie letnim?

Pierwsza Zmiana Show Łobuzy making of

DISCO MAZOVIA 2023 - kto wystąpi?

Tegoroczna lista artystów jak zawsze nie zawodzi. Na scenie wystąpią legendy muzyki disco polo, jak i wielu młodych artystów, którzy w ostatnim czasie podbijają listy przebojów. Na scenie pojawi się aż 30 zespołów, co daje nam ponad 100 uzdolnionych artystów. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć ich w jednym miejscu. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, bo repertuar jest bardzo szeroki. Poniżej niektórzy z nich a pełna lista artystów na załączonym plakacie.

DISCO MAZOVIA 2023 - bilety

Bilety na Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej DISCO MAZOVIA 2023 dostępne są w promocyjnej cenie 40 złotych do 31 lipca lub do wyczerpania ograniczonej puli. Od 1 sierpnia ich cena wzrośnie do 50 złotych. Można je zakupić na stronie internetowej biletyna.pl lub na miejscu w dniu imprezy. Dzieci do lat 7 mają wstęp wolny i muszą być pod opieką dorosłych. DISCO MAZOVIA cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego warto wcześniej zakupić bilety.