Kasia z Top Girls w seksownej stylizacji. Fani: Ognista, czerwona piękność

2022-11-23 11:46 AM.
Kasia z Top Girls w seksownej stylizacji. Fani: Ognista, czerwona piękność
Autor: Instagram.com/kasia_grabowska_top_girls Kasia z Top Girls w seksownej stylizacji. Fani: Ognista, czerwona piękność

Kasia z Top Girls zachwyciła fanów nowym zdjęciami. Wokalistka pokazała fotkę w seksownej stylizacji, w której wystąpiła na koncercie w Wilnie. Internauci nie mogą oderwać oczu.

To nie pierwszy raz, kiedy wokalistka Top Girls wywołuje taki entuzjazm w sieci. Kiedy pokazała zdjęcia w bikini zachwytom internautów nie było końca. Tym razem Katarzyna Grabowska - Kupidura udostępniła fotkę, na której pozuje w czerwonej sukience odsłaniającej brzuch, nogi oraz ramiona. W takim stroju Kasia wystąpiła na koncercie razem z Top Girls w Wilnie. Pod zdjęciem na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci podziwiają urodę wokalistki.

ZOBACZ TEŻ: Gorzkie słowa gwiazdy disco polo. Magda Narożna w dniu urodzin: Niektórzy ludzie życzą mi bardzo źle

- Kasiu bardzo ślicznie i uroczo wyglądasz bardzo ładnie.

- Nic nie mówić tylko podziwiać. Ognista, czerwona piękność.

- Kasiu wyglądasz bosko - komentują internauci.

Seksowne wokalistki TOP Girls na koncercie w Wilnie

Warto dodać, że w podobnej stylizacji na koncercie w Wilnie wystąpiły wszystkie trzy wokalistki Top Girls czyli Kasia, Justyna ioraz Natalia i wszystkie wyglądały zjawiskowo. Fani są pod wrażeniem talentu dziewczyn śpiewających np. "Rumieńce" ale sami także rumienią się, gdy widzą piosenkarki na scenie lub zdjęciach.

- Śliczne!

- Królowe! I ten brzuch Justyny...

- Jesteście najpiękniejsze! - komentują internauci.

Top Girls śpiewają "O Tobie Kochana" zespołu Milano - tylko w VOX FM
Nasi Partnerzy polecają