Kaszkiety, meloniki i styl "starej Warszawy" zamiast dresów? MiłyPan zmienia swój image

MiłyPan o zmianie stylu
Autor: VOX FM Czy MiłyPan zmieni styl na zawsze?

Kolorowe dresy, wysokie skarpety, a nawet szalone klapki! Styl MiłegoPana idealnie komponował się zarówno z jego muzyką, jak i z jego scenicznymi szaleństwami. Czy to koniec pewnej epoki? Artysta zapowiedział, że od teraz będzie wyglądać dużo poważniej.

Czy MiłyPan zniknie ze sceny?

Jego "Królową" zna każdy fan disco polo. MiłyPan na stałe zapisał się już w historii tego gatunku. Ostatnio trafił w dziesiątkę również dzięki duetom realizowanym z Karolem Zawrotniakiem (Defis), Bogdanem Borowskim czy zespołem Topky. Śmiało można go nazwać barwnym prakiem branży disco polo. Jednak zamiast w kolorowych dresach znanych marek i równie barwnych koszulkach, MiłyPan przybył do studia VOX FM ubrany zupełnie na czarno. Długi płaszcz, golf pod szyją oraz melonik na głowie okazał się nie być przypadkową stylizacją, ale jak zapowiedział artysta - od teraz właśnie tak będzie się ubierać.

Wesele Marzeń z VOX FM | MiłyPan zagra dla wybranej pary

Mega szanuję starą Warszawę i jej ubiór - kaszkiety, meloniki, elegancki ubiór.

- powiedział w rozmowie z prezenterem VOX FM Przemkiem Sasowskim. Zapewnił jednocześnie, że to nie koniec "projektu MiłyPan" jednak jako Piotr Kołaczyńskie nie ma zamiaru zamykać się wyłącznie na jeden sceniczny image.

MiłyPan był gościem audycji W Samą Porę, gdzie opowiedział również dlaczego uwielbia grać na weselach i czym będzie kierował się wybierając parę, u której zagra na Weselu Marzeń z VOX FM.

Najlepsze piosenki disco polo na pierwszy taniec! Top 10 numerów, które pasują idealnie na wesele

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany