Katarzyna Dowbor krytykowana po udziale w PnŚ. “Przykro się na to patrzy”

i

Autor: AKPA Katarzyna Dowbor krytykowana po udziale w PnŚ. “Przykro się na to patrzy”

Programy telewizyjne

Katarzyna Dowbor krytykowana po udziale w PnŚ. “Przykro się na to patrzy”

2024-01-29 19:08

Katarzyna Dowbor spełnia się obecnie jako prowadząca programu Pytanie na Śniadanie. Ten angaż ucieszył jej fanów, zwłaszcza po słynnej aferze z Nasz Nowy Dom, ale – widocznie – jej debiut nie był perfekcyjny pod każdym względem…

Katarzyna Dowbor w Pytaniu na Śniadanie – stylistka w krytycznym komentarzu

Pytanie na Śniadanie znajduje się ostatnio na świeczniku – znacznie bardziej niż zazwyczaj. Ma to oczywiście związek z głośnymi i kontrowersyjnymi zmianami w programie, po tym jak do władzy doszła lewica i zaczęła „pozbywać się” starej gwardii, stawiając na nowe, acz popularne twarze. I tak oto prowadzącą PnŚ została dawna gwiazda Polsatu, Katarzyna Dowbor.

SPRAWDŹ TEŻ: Maciej Orłoś zniknie z Teleexpressu? W programie pojawi się nowy prowadzący!

Debiut byłej prowadzącej Nasz Nowy Dom nie był może jakiś spektakularny (czepiano się rzekomego napięcia pomiędzy Dowbor, a jej partnerem, Filipem Antonowiczem), ale obyło się bez większych wpadek. Uwagę niektórych przykuły jednak mocno zachowawcze stylizacje prowadzącej, zatem Pudelek zgłosił się do stylistki gwiazd, Karoliny Domaradzkiej, z prośbą o komentarz. Nie była zachwycona.

Na pierwszy plan wysuwa się powtarzalna konstrukcja stylizacji, czyli prosta marynarka, wąskie spodnie oraz buty na płaskiej podeszwie. Nie widzę w tej metodzie nic złego, bo dobrze jest mieć swój ulubiony szablon, według którego tworzy się komfortowe w noszeniu stylizacje, ale na miłość boską, jest XXI wiek, a Pani Kasia występuje w telewizji. Kolorystyka i fasony, jakie prezentuje na sobie w programie, to zupełna pomyłka, chyba że styliści zapragnęli zrobić z niej “królową minimalizmu” i przy pomocy nudnych, niemodnych i do bólu mdłych stylizacji odwrócić uwagę od jej wyjątkowej osobowości. Przykro się na to patrzy. Mam wrażenie, że ten styl pasuje bardziej do koloru kanapy w studio, zamiast do Katarzyny Dowbor – oceniła szczerze.

Karolina Domaradzka wspomniała też o tragedii czasów, w których przyszło nam żyć oraz podkreśliła, że Katarzyna Dowbor słynęła przecież dotąd z zamiłowania do odważniejszych, bardziej radosnych stylizacji.

Jeżeli jest to umyślny zabieg, czyli próba dostosowania ubioru prowadzącej do oczekiwań widowni programu śniadaniowego, który kierowany jest przede wszystkim do “przeciętnych Polek”, to odczytuję go jako tragedię czasów, w których żyjemy. Katarzyna Dowbor znana jest przecież z zamiłowania do żywych kolorów, wzorów i wyrazistych stylizacji, w których zawsze wygląda obłędnie – dodała.

Podzielacie jej opinię?

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
VOX: sonda damsko męska