pamiętniki z wakacji

Kiedyś szokowała w "Rolnik szuka żony", teraz zagrała w "Pamiętnikach z wakacji". Jak zmieniła się Jessica Miemiec?

2024-04-10 22:13

W nowym sezonie kultowych „Pamiętników z wakacji”, które już od 4 marca można oglądać w Czwórce, wystąpiła Jessica Miemiec. Rozgłos zdobyła w programie "Rolnik szuka żony". Jak zmieniła się od tamtego czasu?

Jessica Miemiec to uczestniczka wielu przebojowych telewizyjnych produkcji, która zdobyła niemałą popularność i ogromną sympatię widzów. Teraz widzowie mogą oglądać ją w kilkunastu odcinkach „Pamiętników z wakacji”. Nowością tego sezonu serialu są dłuższe i bardziej rozbudowane historie bohaterów. W każdym z odcinków nowej serii widzowie śledzą dwie różne historie, kontynuowane przez kilkanaście kolejnych dni.

Tak dziś wygląda Jessica Miemiec. Kiedyś szokowała w Rolniku szuka żony, teraz odsłania ciało pod palmami

Kogo Jessica Miemiec gra w "Pamiętnikach z wakacji"?

Artur, kierowca tira, który nieoczekiwanie w spadku dostał kilka milionów, postanowił poczuć prawdziwą wolność i smak pieniędzy pod palmami Gran Canarii. Na ten luksusowy wyjazd zaprosił swoją nową dziewczynę, Patrycję i najlepszego przyjaciela, Sewcia – pracownika przydrożnego baru. Poczciwy Sewcio, jest bardzo poruszony hojnością Artura, który zafundował mu luksusowy wyjazd z mnóstwem atrakcji - nie może wprost uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. Za to Patrycja przy boku zamożnego faceta czuje się jak najbardziej na swoim miejscu. Wkrótce do tej trójki dołączają dwie rozrywkowe koleżanki, Aneta i sympatyczna Kora (Jessica Miemiec), dla której Sewcio straci głowę.

Dagmara Kaźmierska ostro odpowiada byłej przyjaciółce! "Puknij się w głowę"