Kiedyś wszyscy oglądali Strongmanów z jego udziałem! Co dziś robi Irek Bieleninik?

i

Autor: AKPA

wspomnienia

Kiedyś wszyscy oglądali Siłaczy z jego udziałem! Co dziś robi Irek Bieleninik?

2023-08-11 15:06

Irek Bieleninik to postać, którą doskonale znają wszyscy fani programu "Strong Man – Siłacze". Produkcja przez lata osiągała znakomite wyniki oglądalności, a to za jej sprawą poznaliśmy m.in. Mariusza Pudzianowskiego. Do sukcesu formatu przyłożył się z pewnością prezenter Ireneusz Bieleninik. Co robi dziś?

Co robi dziś Ireneusz Bieleninik?

Charyzmatycznego prezentera Irka Bieleninika znają doskonale wszyscy, którzy oglądali stację TVN w latach dwutysięcznych. Prowadzący pracował na początku w kilku rozgłośniach radiowych, jednak z czasem jego talent odkryła telewizja. Na początku Ireneusz Bieleninik współpracował z TVP, potem przeniósł się do TVN. I to tam robił naprawdę pokaźną karierę. Prezenter przez lata był gospodarzem programu "Strong Man – Siłacze". I niewątpliwie był jednym z mocnych punktów tej audycji, który sprawiał, że widzowie chętnie zasiadali przed telewizorami. A były ich miliony! Prezenter nie zajmował się jednak tylko tym programem. Pojawiał się również w audycjach call-tv (tzw. telegrach). Prowadził m.in. "Tele grę", "Trele morele" i "Fabrykę gry". Potem był twarzą płynu do mycia naczyń Fairy. Czym Irek Bieleninik zajmuje się dziś?

Defis w Pierwsza Zmiana Show

Ireneusz Bieleninik 2023 - co robi?

Irek Bieleninik nie zniknął całkowicie z mediów. Czasem możemy go oglądać przy okazji telewizyjnych wywiadów. Przez jakiś czas prezenter był też jednym z gospodarzy programu, który można było oglądać w Internecie na profilu "Aktywna Częstochowa". Co obecnie robi były prowadzący Siłaczy? Ireneusz Bieleninik zajmuje się głównie prowadzeniem różnego rodzaju imprez jako konferansjer. W tym z pewnością pomaga mu wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas programów na żywo, które często były nieprzewidywalne. Były prezenter TVN współpracuje też z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. To on prowadzi koncerty, które odbywają się na głównej scenie w Warszawie. Jak możemy też zobaczyć na profilu Irka na Instagramie - w wolnym czasie chętnie jeździ na rowerze. Czy kiedyś wróci jeszcze do telewizji? Tego nie wiadomo, ale z pewnością zapisał się na kartach medialnej historii.

Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy disco polo po zdjęciu? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten gwiazdor?
Zenek Martyniuk