Kizo śpiewa “Ona mi dała” Skolima. Brzmi to STRASZNIE

i

Autor: Screenshot Youtube/ SKOLIM Official; TikTok/wysokatemperatura Kizo śpiewa “Ona mi dała” Skolima. Brzmi to STRASZNIE

Disco polo

Tym razem Kizo śpiewa hit Skolima? Brzmi to STRASZNIE

2023-09-18 22:16

Ostatnio wspominaliśmy wam o dziwacznej przeróbce, w której popularny raper Kizo wykonuje utwór “Za każdą chwilę z Tobą” zespołu Weekend. Na tym się “jego” przygoda z disco polo nie skończyła. Tym razem “wziął na warsztat” jedną z piosenek Skolima.

Internauci wciąż eksperymentują ze sztuczną inteligencją. Ostatnio w ręce miłośników disco polo wpadło AI, któremu zlecono wygenerowanie hitu “Za każdą chwilę z Tobą” w wykonaniu Kizo. Wideo stało się dość popularne, więc ktoś postanowił pójść za ciosem i stworzyć kolejną przeróbkę. Tym razem padło “Ona mi dała” Konrada Skolima Skolimowskiego. Efekt jest… kuriozalny.

CZYTAJ TAKŻE: Skolima poniosły balety? W sieci pojawiło się zaskakujące nagranie

Kizo i “Ona mi dała” – kolejny disco polowy “wykon” rapera trafił do sieci

To nagranie powinno być przestrogą, że trzeba wiedzieć, kiedy powiedzieć “dość”. Głos Kizo tak bardzo nie pasuje do tej piosenki (lub został tak źle zmontowany), że aż uszy krwawią. Co ciekawe – niektórym internautom rzeczona przeróbka się nawet całkiem spodobała (a dla niektórych należy do sortu “tak złe, że aż śmieszne”).

- masakra coś pięknego!!!

- no świetny on jest

… czytamy w komentarzach.

Inni wyrazili się jednak mniej pochlebnie, ale są to wpisy nie nadające się do zacytowania.

Jak dobrze znasz kawałki Skolima?

Pytanie 1 z 5
Debiutanckim singlem Skolima jest…
Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM