Klaudia El Dursi odrzucona ze względu na ciąże. Musiała pożegnać się z pracą!

i

Autor: Akpa

Gwiazdy

Klaudia El Dursi odrzucona ze względu na ciążę. Musiała pożegnać się z pracą!

2023-06-09 15:39

Klaudia El Dursi wyznała, że została odrzucona ze względu na to, iż była w ciąży. Gwiazda straciła możliwość pracy tylko przez ten fakt. Na tamten moment była to szansa jej życia. Nie da się ukryć, że gdyby nie to, obecnie jej życie mogłoby wyglądać zupełnie inaczej. Dlaczego zapadła taka decyzja? Wyjaśniamy!

Nie da się ukryć, że wiele kobiet musi wstrzymać swoje kariery, ze względu na zajście w ciążę. Niestety, często osoby na stanowiskach kierowniczych nie patrzą na nie przychylnie. Klaudia El Dursi również musiała pożegnać się z szansą swojego życia, ze względu na dzidziusia. Dziś kojarzona jest głównie z Hotelu Paradise oraz Top Model, jednak w przeszłości swoich sił próbowała przede wszystkim w aktorstwie. Okazuje się, że jedna z większych ról, które mogłaby zagrać, została jej zabrana prosto sprzed nosa. Modelka mocno przygotowywała się do wystąpienia w jednym z popularnych polskich seriali. Finalnie jej miejsce zostało oddane innej kobiecie!

ZOBACZ TAKŻE: Klaudia El Dursi wspomina maturę. "Nie stałam w kolejce po bystrość"

"Zaśpiewasz to wybierasz kolejną piosenkę!" | Dokończ piosenkę 18 #Sanah

Klaudia El Dursi w ciąży - praca

Klaudia El Dursi podzieliła się historią ze swojego życia zawodowego. Gwiazda wyznała, że została zwolniona z planu "BrzydUli" ze względu na to, iż zaszła w ciąże. Choć modelka zdążyła nagrać kilkanaście odcinków, nie miała szansy na to, aby finalnie pojawić się w serialu. Opowiedziała o tym ze szczegółami, udzielając wywiadu dla Świata Gwiazd.

ZOBACZ TAKŻE: Klaudia El Dursi nago w ciąży. Gorące zdjęcia rozgrzały wyobraźnię fanów!

Dostałam propozycje do zagrania w "BrzydUli", i to nie był epizod. To była rola drugoplanowa. Moja bohaterka miała romans z głównym bohaterem. Nagrałam kilka pierwszych odcinków, ale w międzyczasie dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Zaczęły się nudności i nie pojawiłam się na planie. Zostałam w Bydgoszczy. Zadzwoniłam do mojego agenta, że mam takie nudności, że nie dojadę - wyznała Klaudia El Dursi w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Nagrałam czternaście odcinków. Niestety, mój agent powiedział o ciąży. Kolejnego dnia rozpoczęłam zdjęcia. Miał być romans z Markiem. Miała być scena "migdalenia się", całowania u niego w biurze. Od tego dnia nagrań moja rola miała rozkwitać, ale zdecydowano, że na planie miałam się już nie pojawiać i zastąpiła mnie Marysia Góralczyk. Bardzo mi było przykro. O jeny, ale mi było przykro - dodała.

Klaudia El Dursi - czy jest w ciąży?

Oczywiście, opisywana sytuacja wydarzyła się w dalekiej przyszłości. Gwiazda dopiero teraz postanowiła o niej opowiedzieć. Choć internauci zastanawiali się czy jest w ciąży, nie zapowiada się, aby w najbliższej przyszłości influencerka szykowała się na poród. Jeśli kiedyś do tego dojdzie, najpewniej na ten temat będzie huczał cały internet, wobec czego tego nie przegapicie!

Jak dobrze znasz polski show-biznes? Sprawdź, co pamiętasz! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Kto zaczął konflikt Edyty Górniak i Dody?
Źródło: Klaudia El Dursi odrzucona ze względu na ciążę. Musiała pożegnać się z pracą!