Klaudia El Dursi oszukała swoich fanów! Teraz ujawnia szokującą prawdę

i

Autor: AKPA Klaudia El Dursi oszukała swoich fanów! Teraz ujawnia szokującą prawdę

gwiazdy

Klaudia El Dursi oszukała swoich fanów! Teraz ujawnia szokującą prawdę

2024-01-12 15:09

Klaudia El Dursi to prowadząca niezwykle popularnego programu Hotel Paradise. Trwają właśnie zdjęcia do ósmej edycji tego formatu, a Klaudia El Dursi co jakiś czas przemyca fotki z planu. Kilka dni temu mocno zaskoczyła fanów swoją metamorfozą. Teraz okazuje się, że wszystko było jedynie mistyfikacją.

Klaudia El Dursi zaskoczyła swoich fanów

Hotel Paradise 8 zbliża się do nas wielkimi krokami. Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy program będzie miał swoją premierę, jednak na Instagramie Klaudii El Dursi regularnie możemy obserwować zdjęcia z planu. Ten powstanie mimo krytyki widzów, która spłynęła na show przy siódmej edycji formatu. Była ona spowodowana m.in. zachowaniami uczestników, którzy nie tylko skupiali się głównie na knuciu przeciwko sobie, ale i zdaniem części oglądających mieli znęcać się psychicznie nad Łucją. Po tych wszystkich akcjach widzowie Hotelu Paradise 7 złożyli skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji i domagali się, by kolejna edycja Hotelu nie powstała. Ta jednak - jak już wspominaliśmy - jest właśnie w przygotowaniu. Na razie nie wiadomo jeszcze jacy uczestnicy się w niej pojawiają. Niezmiennie będzie natomiast Klaudia El Dursi. Choć w nieco innej odsłonie.

BLANKA | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Klaudia El Dursi założyła perukę!

Klaudia El Dursi na najnowszych zdjęciach z planu Hotelu Paradise 8 prezentowała się swoim obserwatorom w zupełnie innej fryzurze, niż dotychczas. Prezenterka nie tylko miała na fotkach krótsze włosy, ale i nieco inny kolor. To mocno zszokowało jej followersów. Część z nich była zachwycona nowym wizerunkiem El Dursi, inni krytykowali prezenterkę. Teraz okazuje się, że wszystko było jednym wielkim fejkiem! Klaudia El Dursi w swoim najnowszym poście na Instagramie wyjawiła swoim fanom, że to, co mogli oglądać na fotkach było tak naprawdę peruką! Gwiazda zamieściła zdjęcie, na którym ma na głowie specjalny czepek do zakładania peruki, pod którym ukryto jej naturalne włosy. Trzeba przyznać, że Klaudia El Dursi nieźle wrobiła swoich fanów. Czy podobne żarciki pojawią się i w ósmej edycji Hotelu Paradise? O tym przekonamy się wkrótce.