Klaudia El Dursi ujawnia kulisy Hotelu Paradise! Nowy, ósmy sezon programu coraz bliżej

i

Autor: AKPA Klaudia El Dursi ujawnia kulisy Hotelu Paradise! Nowy, ósmy sezon programu coraz bliżej

telewizja

Klaudia El Dursi ujawnia kulisy Hotelu Paradise! Nowy, ósmy sezon programu coraz bliżej

2024-01-09 13:19

Hotel Paradise to program, który wzbudza u widzów ogromne emocje. Najlepszym dowodem na to jest siódma edycja show, po której cześć oglądających pisała skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, a niektórzy domagali się, by audycja już nigdy nie wróciła do telewizji. Tak się jednak nie stanie.

Hotel Paradise 8 coraz bliżej

Chyba nie ma drugiego takiego programu w telewizji, który wzbudzałby u widzów podobną ilość emocji, jak Hotel Paradise. Ostatni sezon formatu był szczególnie dramogenny. Na ekranach mogliśmy bowiem - zdaniem oglądających - obserwować uczestników, którzy przyjechali na rajską wyspę po to, by knuć i nastawiać jednych przeciwko drugim. Szczególnie mocno zdaniem oglądających ucierpiała na tym Łucja. Na wroga numer jeden wyrósł z kolei Roch Krzyżański. Cały ten splot wydarzeń sprawił, że fani Hotelu Paradise doszli do wniosku, że zarówno produkcja, jak i Klaudia El Dursi zawiedli na całej linii. Wszystko przez to, że pozwalali na tego typu zachowania. To doprowadziło nawet do uznania przez komentujących, że kolejna edycja formatu nie powinna powstać. Wiemy już jednak, że tak się nie stanie. Hotel Paradise 8 zbliża się wielkimi krokami.

BLANKA | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Klaudia El Dursi zdradziła sekrety Hotelu Paradise

Hotel Paradise to program, który jest nastawiony na emocje i tych w siódmym sezonie randkowego show nie brakowało. Czy podobnie będzie i w ósmej edycji formatu? Tego na razie nie wiadomo. Wiemy już natomiast, że zdjęcia do ósmego sezonu Hotelu Paradise już się rozpoczęły. Fotkami z planu na swoim Instagramie regularnie dzieli się prowadząca - Klaudia El Dursi. Jedną z relacji podpisała "Nazywam się Klaudia El Dursi i witam w Hotelu Paradise". Jak się okazuje - zaskoczeniem dla widzów może być chociażby fryzura prowadzącej, która postawiła na dość mocne cięcie. Pozostaje mieć nadzieję, że przecięte zostaną też wszystkie możliwe dramy i tym razem czeka nas program, który widzowie będą oglądali dla odprężenia, a nie dla podniesienia sobie ciśnienia. Kolejna edycja już niebawem.