Kolejna nowość disco polo poleca się na jesień. Happy Man i „Lady” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

i

Autor: facebook.com/HappyMandisco Kolejna nowość disco polo poleca się na jesień. Happy Man i „Lady” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

Kolejna nowość disco polo poleca się na jesień. Happy Man i „Lady” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

2022-10-24 10:22

„Lady” to najnowszy tytuł piosenki Andrzeja Jarmołowicza znanego na scenie disco polo jako Happy Man. Zanim kawałek trafi do sieci będzie można go posłuchać tylko w VOX FM. Kiedy?

Happy Man przygotował gorącą nowość disco polo na jesień. Po letnim hicie pod tytułem „Poślady” niebawem do sieci trafi „Lady”. Andrzej Jarmołowicz uchylił rąbka tajemnicy i pokazał kilka zdjęć z planu teledysku. Wszystko wskazuje na to, że mimo jesieni za oknem, w teledysku będzie sporo słońca i letnich klimatów. Klip był kręcony w sierpniu, ale efekty będzie można zobaczyć dopiero teraz. Jednak jeszcze zanim teledysk trafi do sieci, piosenki będzie można posłuchać w radiu. Happy Man - „Lady” przedpremierowo tylko w VOX FM, w poniedziałek, 24 października około godziny 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Sromotna porażka „Wyglądasz idealne”. Skolim spada z podium i leci bardzo nisko. Kto zwyciężył 429 notowanie Best Listy VOX FM?

LukasM w Vox fm. Nie dość ze gra i śpiewa to jeszcze potrafi zbudować gitarę od podstaw