Skolim

i

Autor: YouTube SKOLIM Official

Sromotna porażka „Wyglądasz idealne”. Skolim spada z podium i leci bardzo nisko. Kto zwyciężył 429 notowanie Best Listy VOX FM?

2022-10-21 20:03

Ten kawałek disco polo królował na podium Best listy VOX FM od tygodni. Kilka notowań z rzędu Skolim z piosenką „Wyglądasz idealnie” zajmował pierwsze miejsce ale tym razem jego fani nie dali rady i młody wokalista zanotował sromotną porażkę. Słuchacze VOX FM oddali najwięcej głosów na zupełnie inny utwór. Kto zwyciężył 429 notowanie Best Listy VOX FM? Kto pożegnał się z listą, kto awansował, a kto zaliczył spadek? Sprawdź wyniki najnowszego notowania.

429 notowanie Best Listy VOX FM zwyciężył duet Guetta & Bebe Rexha z kawałkiem „ I'm Good (Blue)”.  To awans z czwartego miejsca w poprzednim notowaniu. Niespodzianką jest sromotna porażka utworu „Wyglądasz idealnie”. Skolim spadł z pierwszego miejsca na dziewiąte. Na drugim miejscu bez zmian - zespół Shantel i utwór „Takiego drania pokochałaś”. Spore zaskoczenie za to na trzecim miejscu, na które z dziewiątego wskoczyła Doda z piosenką „Melodia ta”. Na szóstą pozycję z trzeciej spada Masters z utworem „Chcę”. Z Best Listy VOX FM  wypadają: Tribbs i Kubańczyk – „Zatańczysz ze mną” oraz Classic – „Będę czekać”. W propozycjach pojawiły się m.in.: „Million Dolar Baby” – Ava Max czy „Bez Ciebie” –Dżasta. Pełne 429 notowanie Best Listy VOX FM znajdziesz TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: Skolim pokazał nagi tors i zrobiło się gorąco. Co za ciało! Fanki: Wyglądasz idealnie

Skolim śpiewa "Ostatni raz zatańczysz ze mną" Tribbsa - tylko w VOX FM

Czy mógłbyś zostać gwiazdą disco polo?

Pytanie 1 z 9
Lata dziewięćdziesiąte: