Królowie Disco 2022 w Spocie. Kiedy Zenek Martyniuk zaśpiewa swoje największe hity?

i

Autor: materiały prasowe Królowie Disco 2022 w Spocie. Kiedy Zenek Martyniuk zaśpiewa swoje największe hity?

Królowie Disco 2022 w Spocie. Kiedy Zenek Martyniuk zaśpiewa swoje największe hity?

2022-07-22 11:51

Koncert Królowe Disco w Sopocie to doskonała okazja by usłyszeć największe hity Zenka Martyniuka oraz Tomasa Andersa. Gwiazdy sceny disco razem z zespołami – Akcent i Modern Talking wystąpią w sobotę, 23 lipca na scenie Opery Leśnej.

Królowie Disco to tytuł koncertów na których występują największe gwiazdy muzyki tanecznej. W tym roku impreza odbędzie się w sobotę, 23 lipca. Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpą Zenon Martyniuk z zespołem Akcent a także Tomas Anders i Modern Talking.

Królowie Disco 2022 w Sopocie. Jakie hity zaśpiewa Zenek Martyniuk oraz Tomas Anders z Modern Talking?

Na koncercie pod tytułem Królowie Disco nie mogło zabraknąć króla disco polo – Zenona Martyniuka. Zenek z zespołem Akcent w Sopocie zaśpiewa swoje największe hity. Z pewnością w Operze Leśnej usłyszymy „Przez Twe oczy zielone” czy kawałek pod tytułem „Zaczarowana wyspa”. I wiele innych. Tomas Anders wykona największe przeboje Modern Talking „Cheri, Cheri Lady”, „You’re My Heart, You’r My Soul”,  „Brother Loui”, „Geronimo Cadilac”. Impreza pod patronatem VOX FM rozpocznie się o 19:30. Po ile bilety?

ZOBACZ TEŻ: Kasia z Top Girls rozebrała się na plaży. Zdjęcia w bikini są obłędne! [GALERIA]

Królowie Disco 2022 w Sopocie. Bilety - cena

Bilety na koncert Królowie Disco w Sopocie można było wygrać w VOX FM. Komu się nie udało może jeszcze kupić wejściówki. Ceny zaczynają się od 139 zł. Wejściówek za 119 zł już nie ma. najdroższe bilety w sektorach najbliżej sceny kosztują od 199 zł.

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Podlasiu