telewizja

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox. Przed telewizorem jednym zdjęciem wzruszył internautów do łez! Co za widok

2024-06-27 7:43

Od wielu lat widzowie TTV co tydzień tłumnie oglądają nowe odcinki programu Gogglebox. Przed telewizorem. W tych pojawia się m.in. Krzysztof Radzikowski, który bez wątpienia jest jednym z ulubieńców oglądających. Ostatnio strongman podzielił się z nimi zdjęciem, które wzruszyło internautów do łez. I trudno się dziwić.

Gogglebox. Przed telewizorem: Krzysztof Radzikowski wzruszył internautów

Ten program jest jedną z ulubionych produkcji widzów TTV. Gogglebox. Przed telewizorem nadawane jest bowiem od blisko 10 lat i cieszy się niesłabnącą popularnością. Każdego tygodnia program osiąga niemałe wyniki oglądalności, a to przekłada się i na rozpoznawalność jego uczestników. Postaci, które do tej pory były anonimowe, jak Sylwia BombaIzabela Zeiske czy Mariusz Kozak zyskały ogromną sławę, co najlepiej widać na ich Instagramach. Większość uczestników Gogglebox. Przed telewizorem ma kilkaset tysięcy obserwatorów w sieci. Niemałą popularność ma też strongman Krzysztof Radzikowski, który programy komentuje w towarzystwie Dominika Abusa. Ostatnio Krzysiek podzielił się ze swoimi fanami wyjątkowym zdjęciem. To mocno rozczula.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox. Przed telewizorem pokazał dzieciaki

Krzysztof Radzikowski to jeden z ulubieńców widzów. W programie Gogglebox. Przed telewizorem nie raz udowodnił już, że nie brakuje mu poczucia humoru. Okazuje się, że strongman jest również bardzo rodzinny. W sieci nie raz publikuje zdjęcia ze swoją partnerką. Ostatnio wrzucił jednak fotkę, która rozczuliła internautów jeszcze mocniej. Gwiazdor Gogglebox. Przed telewizorem niedawno po raz kolejny został tatą. Przy okazji dnia ojca postanowił pokazać się swoim obserwatorom w towarzystwie dzieciaków. I ten widok mocno rozczulił internautów. Na fotce możemy zobaczyć, jak Krzysztof RadzikowskiGogglebox. Przed telewizorem siedzi w towarzystwie swoich pociech. Niejednej osobie pociekła łezka wzruszenia.