Kto walczy na Prime MMA 3? KARTA WALK, ZAWODNICY 1.10.2022 [WSZYSTKIE WALKI]

i

Autor: Prime MMA Kto walczy na Prime MMA 3? KARTA WALK, ZAWODNICY 1.10.2022 [WSZYSTKIE WALKI]

Kto walczy na Prime MMA 3? KARTA WALK, ZAWODNICY 1.10.2022 [WSZYSTKIE WALKI]

2022-10-01 15:00

Karta walk Prime MMA 3 jest równie mocna, jak miało to miejsce w przypadku drugiej odsłony? Kto walczy na Prime MMA 3? Internauci poszukują informacji w temacie listy zawodników, którzy wejdą do okrągłej klatki. Pędzimy z pomocą i podrzucamy pełną kartę walk, która tylko upewni was w przekonaniu, że warto oglądać trzecią odsłonę wydarzenia!

Spis treści

 1. Kto walczy na Prime MMA 3? [KARTA WALK]
 2. Prime MMA 3 - KARTA WALK, ZAWODNICY

Kto walczy na Prime MMA 3? Karta walk Prime MMA 1.10.2022 przyda się wszystkim, którzy chcą wiedzieć, jak duże emocje ich czekają. Niewątpliwie karta walk Prime MMA 3 budzi duże zaskoczenie, jeśli chodzi o kilka zestawień. Najgłośniej mówi się o pierwszym pojedynku w budce telefonicznej. Kamerzysta wejdzie do niej, by pokonać Kubę Lasika. Gala Prime MMA 3 na żywo to również walka Bagietki z Robalinim. Michał Gorzelańczyk w pierwszym, czyli debiutanckim pojedynku na drugiej odsłonie gali udowodnił, że potrafi bić się w MMA. Pokonał swojego rywala przez duszenie zza pleców. Walka wieczoru Prime MMA 1 października 2022 to natomiast pojedynek Martyny Zbirańskiej z gwiazdą Teamu X, czyli Pauliną Hornik. Jak wygląda karta walk Prime MMA 3? Kto, z kim walczy?

Kto wygrał Prime MMA 3? WYNIKI wszystkich WALK Prime MMA na żywo 1.10.2022

VOX FM – Jazda do roboty 2022

Kto walczy na Prime MMA 3? [KARTA WALK]

Karta walk Prime MMA 3 pełna jest niespodzianek. Do klatki powróci Mateusz Tarzan Leśniak, a jego rywalem jest Kacper Kajmano Kabara. Powraca także Tomek Olejnik, który skonfrontuje się z Mikołajem Rdzankiem. Będziemy też świadkami walki niskorosłych. Maciej Jarema, który trenował ostatnio pod okiem Mini Majka spróbuje pokonać Jana Kempistego. Kto walczy na Prime MMA 3? Karta walk poniżej.

 • Mateusz Tarzan Leśniak - Kacper KaJMaNo Kabara
 • Michał Cichy - Adrian Cios
 • Wiola Kotelecka - Magdalena Maluba Lubacz
 • Mikołaj Vandal Rdzanek - Tomek Olejnik
 • Sebastian Nowak - Maciej Rataj
 • McKsiąże - Kubaoxo
 • Dagmara Szewczyk - Dominika Rybak
 • Maciej Big Jack Jarema - Jan Little Johnny Kempisty
 • Michał Bagietka Gorzelanczyk - Patryk Robalini Śliwa
 • Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak - Kuba Lasik: walka w budce telefonicznej
 • Piotr Pająk - Daniel Rutkowski
 • Martyna Pysia Zbirańska - Paulina Hornik

Prime MMA 3 - KARTA WALK, ZAWODNICY

Tego się nikt nie spodziewał! Zawirowania związane z walką Kamerzysty doprowadziły do tego, że jako pierwszy w Polsce zawalczy w budce telefonicznej. Starcie odbędzie się bez limitu czasowego i bez jakichkolwiek zasad. Rywalem Kamusia będzie kontrowersyjny influencer Kuba Lasik.Początkowo Kamerzysta miał się zmierzyć z Ziemowitem Kossakowskim, lecz ten wypadł z karty walk PRIME 3. Wielu rywali odmówiło starcia z Łukaszem Wawrzyniakiem. Pojawił się jeden śmiałek Kuba Lasik. Bez problemu zgodził się na pojedynek bez żadnych zasad i limitu czasowego. Starcie będzie trwało dopóki, któryś z nich padnie. Kamerzysta może się pochwalić rekordem 1-0 we freakfightach, na PRIME 1 bez problemu znokautował byłego przyjaciela Kruszwila. Na tej samej gali debiutował również Lasik, który razem z Pazikiem walczył z Alanem Kwiecińskim w pierwszej w historii walce 2 vs 1. Alan zostawił serducho w klatce i duet Lasik&Pazik poległ.

Walka w budce telefonicznej na Prime MMA 3. Kiedy, kto walczy i o której godzinie? [ZASADY]

1 października w Radomiu odbędzie się wyczekiwana przez setki tysięcy kibiców gala PRIME 3: Street Fighter. W main evencie zmierzą się dwie czołowe polskie influencerki: Pysia i Paulina Hornik. W drugiej walce wieczoru zobaczymy walkę czołowego polskiego zawodnika MMA Daniela Rutkowskiego oraz słynnego podróżnika-wojownika Piotra Pająka. Na PRIME 3 nie mogło zabraknąć ulubieńca kibiców, czyli Bagietkę. Michael tym razem postanowił wyjaśnić kontrowersyjnego streamera Robaliniego. Ponadto na karcie wystąpi m.in. czołową tiktokerka Dominika Rybak, pierwszy dziennikarz sportowy w klatce - Michał Cichy czy gwiazda Królowe Życia - Tarzan.

Sonda
Kto wygra walkę Don Kasjo - Popek na Prime MMA 4?