Kuba Urbański przekazał dobrą nowinę. Wokalista disco polo ma plan, który zachwycił fanów

i

Autor: Instagram.com/zespolplayboys Kuba Urbański przekazał dobrą nowinę. Wokalista disco polo ma plan, który zachwycił fanów

Kuba Urbański przekazał dobrą nowinę. Wokalista disco polo ma plan, który fani pokochali

2023-02-25 16:31

Zespół Playboys z Kubą Urbańskim na czele w tym roku świętuje okrągły jubileusz. Dziesięć lat temu zespół zadebiutował w świecie disco polo ze swoim pierwszym teledyskiem i piosenką pod tytułem „Nasza noc”. Kuba Urbański zapewnił, że z tej okazji pojawi się więcej nowość od Playboys. Jest tez plan na jubileusz.

Zespół Playboys zaprezentował fanom disco polo swój pierwszy teledysk 13 września 2013 roku. Po premierze kawałka „Nasz noc” kariera chłopaków z Radomia nabrała tempa. Od tamtego czasu zespół, którego liderem jest Kuba Urbański wydał mnóstwo kawałków, które mają miliony wyświetleń na YouTube. Najnowsza piosenka, wydana w styczniu 2023, pod tytułem „Ciao, Ciao” to dla wielu jeden z najlepszych taneczny kawałków tegorocznego karnawału. Wokalista Playboys zapewnia, że nowości będzie znacznie więcej.

Kuba Urbański przekazał dobrą nowinę. Wokalista disco polo ma plan, który fani pokochali

- Nie wiem czy wiecie, ale w tym roku @zespolplayboys obchodzi 10 rocznicę odkąd w sieci pojawił się nasz pierwszy teledysk pod tytułem "Nasza Noc" i odkąd pojawiliśmy się w przestrzeni publicznej. Z racji tego Jubileuszu (o którym więcej info niebawem), postanowiłem, że do sieci w naszym wykonaniu trafi jeszcze więcej utworów niż zwykle -napisał Kuba Urbański na Instagramie.

Wokalista dodał także, że w sobotę, 25 lutego, powstał kolejny kawałek. Uzupełniając, że będzie tanecznie, oryginalnie i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Fani są zachwyceni nowymi planami. Pod zdjęciem na Instagramie zostawiają komentarze z zapewnieniem, że nie mogą się doczekać nowości.

ZOBACZ TEŻ: Karol Zawrotniak może dziękować fanom. Dzięki nim zespół Defis zrobił gigantyczny skok na podium Best Listy VOX FM

Wesele Marzeń z VOX FM | Konrad i Pawelec o weselach