“Łapiemy Słońce” Rompey & Detmi propaguje nagość? Szykuje się batalia z YouTubem

i

Autor: Screenshot Youtube/ Rompey Oficjalny “Łapiemy Słońce” Rompey & Detmi propaguje nagość? Szykuje się batalia z YouTubem

Disco polo

Utwór disco polo propaguje nagość? Rompey wypowiada wojnę YouTube. “Jestem zażenowany”

2023-07-01 14:13

Rompey i Detmi wydali wspólny utwór, który miałby realną szansę stać się wielkim hitem, gdyby do akcji nie wkroczył… YouTube. Wokalista disco polo wypowiedział się na temat sposobu działania platformy, która celowo zmniejsza im zasięgi. Dlaczego tak się stało?

“Łapiemy Słońce” to nowy utwór kolaboracji Rompey & Detmi, który ma fajny wakacyjny klimat i przyjemnie się go słucha. Odbiorcy też są zadowoleni, czego wyraz dali w komentarzach. Niestety YouTube nie podziela ich zdania.

CZYTAJ TAKŻE: Pierwszy utwór i od razu hit? Nadchodzi nowy gracz w świecie disco polo!

“Łapiemy Słońce” Rompey & Detmi propaguje nagość? Szykuje się batalia z YouTubem

Mimo, iż od premiery minęły ponad dwa tygodnie, utwór “Łapiemy Słońce” wygenerował w serwisie YouTube zaledwie 26 920 wyświetleń. Menadżer Rompey zwrócił się nawet ze specjalnym zapytaniem i odpowiedź platformy mocno ich zszokowała.

Klip od początku szedł tak słabo, mimo dużej ilości wejść po wyszukiwaniu (czyli autentycznie sami wchodzicie i go szukacie), że nasz manager postanowił złożyć zapytanie do supportu YouTube o powód ograniczenia zasięgów – czytamy w oświadczeniu zespołu na Facebooku.

Skąd tak słaby wynik? Okazało się, że YouTube celowo ograniczył zasięgi i nie promował klipu, gdyż uznał go za… propagujący nagość. Muzycy zapewniają, że podczas kręcenia klipu dbali o to, by nawet modelkom odzianym w bikini nie kamerowano miejsc intymnych. Przedstawiciele zespołu podkreślają przy tym, że wiele innych teledysków, czy to disco polowych, czy raperskich, jest znacznie bardziej wyuzdanych. Poczuli się zatem potraktowani niesprawiedliwie i zapowiedzieli, że odwołają się od decyzji serwisu.

Youtube uznało że w tym teledysku propagujemy NAGOŚĆ 😂 Specjalnie kręciliśmy cały klip tak, by nie było “szczucia cycem”, nawet jeśli modelki występowały w strojach kąpielowych to unikaliśmy wulgarnych zbliżeń  na części ciała, które tak często widzicie w najnowszych produkcjach w branży rap lub disco. Te produkcje śmiało robią milionowe wyświetlenia bez żadnych ograniczeń, niejednokrotnie sprowadzając kobiety do poziomu seksualnych zwierząt... Złożyliśmy odwołanie, czekamy.

Rozpoznasz discopolowe klipy po zaledwie jednym kadrze? QUIZ dla prawdziwych znawców!

Pytanie 1 z 7
Z jakiego klipu pochodzi ten kadr?
disco polo quiz
VOX: sonda damsko męska