Maciek Kasprzyk pozamiata swoim debiutanckim utworem? Premiera “Dotknąć nieba” już wkrótce

i

Autor: Screenshot TikTok/ maciek_k_official Maciek Kasprzyk pozamiata swoim debiutanckim utworem? Premiera “Dotknąć nieba” już wkrótce

Nowości disco polo

Pierwszy utwór i od razu hit? Nadchodzi nowy gracz w świecie disco polo!

2023-07-01 13:58

Maciek Kasprzyk dołączy do grona prawdziwych gwiazd disco polo? Znany z internetowej działalności wokalista zapowiada swój debiutancki utwór i nie mam złudzeń – miłośnicy klasycznej muzyki tanecznej powinni być zachwyceni!

Maciek Kasprzyk to znany TikToker, który od dawna zapowiadał już, że wyda swój pierwszy utwór. Nie jest to pierwszy przypadek, gdy osoba popularna w sieci postanawia spróbować swoich sił w świecie muzyki disco polo – tą ścieżką poszły chociażby Roxaok, czy AGBE, która niedawno wydała wielki hit z Dawidem Narożnym. Czy Maciek Kasprzyk również odniesie sukces? Wiele na to wskazuje.

CZYTAJ TAKŻE: Nowy kawałek Kordiana podbija sieć. “Mam ciary”

Maciek Kasprzyk pozamiata swoim debiutanckim utworem? Premiera “Dotknąć nieba” już wkrótce

“Dotknąć nieba” ma sporą szansę stać się przebojem i królować na wszelkiej maści imprezach. Wszystko za sprawą brzmienia i tego specyficznego klimatu disco polo lat 90. Niektórzy przewidują nawet, że Maciek Kasprzyk może stać się “Zenkiem Martyniukiem swojego pokolenia”. Tego mu życzymy!

Niestety wokalista nie ujawnił dokładnej daty premiery swojej debiutanckiej piosenki. Wiemy jedynie, że pojawi się wkrótce.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX: torebkowe skarby