„Last Christmas” nie łam. Poranne Wyjce VOX FM w całości [WIDEO]

i

Autor: VOX FM „Last Christmas” nie łam. Poranne Wyjce VOX FM w całości [WIDEO]

Mikołaj na kwarantannie, inflacja na wysokości czyli Poranne Wyjce śpiewają „Last Christmas”. Zobacz cover hitu zespołu Wham! [WIDEO]

2021-12-11 15:59

Poranne Wyjce VOX FM nie zawodzą. Z końcem roku są w znakomitej formie. Świąteczny hit zespołu Wham! już nigdy nie będzie brzmiał tak samo. Konrad, Norbert i Pawelec w nowej wersji „Last Christmas” udowadniają, że słowo i wycie idą w parze. Ale uwaga – słuchasz na własną odpowiedzialność!

„Last Christmas” zespołu Wham! to jeden z największych świątecznych hitów. Od 37 lat ten kawałek zwiastuje nadejście magicznego czasu - choinka, pachnący piernikami dom i prezenty. W wersji przygotowanej przez Poranne Wyjce jest to wszystko, a nawet więcej czyli: drugi rok pandemii, inflacja wysoka jak Tatry i ceny słone jak martwe morze. Ale spokojnie nikt się tu nie dołuje. To wycie Wyjców jest z głębi serca i sprawia, że „Last Christmas” w takiej wersji zrobi ci dzień. Pod warunkiem, że potraktujesz to z przymrużeniem oka. Zobacz Poranne Wyjce i cover „Last Chrismast” zespołu Wham!

ZOBACZ TEŻ: „Last Christmas". Hit zespołu Wham! wcale nie jest o świętach! Poznaj historię piosenki

LAST CHRISTMAS ALE TO PORANNE WYJCE

Co wiesz o potrawach świątecznych?

Pytanie 1 z 12
Z czego powinien być tradycyjny kompot wigilijny?