Lato należy do nich? Playboys z nowością „Pokochaj mnie” już w sieci

2021-06-11 18:07 AM.
Lato należy do nich? Playboys z nowością „Pokochaj mnie” już w sieci
Autor: YouTube.com/ Vanila Records Lato należy do nich? Playboys z nowością „Pokochaj mnie” już w sieci

„Pokochaj mnie” to najnowsza piosenka zespołu Playboys. Grupa z Kubą Urbańskim na czele nad klipem do utworu pracowała ponad rok! Ale, jak podkreślają fani było warto – efekt zachwyca.

Zespół Playboys od lat jest w czołówce najpopularniejszych grup disco polo. Formacja ma na koncie takie hity, jak m.in. „Ja w to nie wierzę”, „Lejde” czy „Będę Twoim King Kongiem”. Wszystkie kawałki mają miliony odsłon w serwisie YouTube. Po premierze nowości pod tytułem „Pokochaj mnie” fani okrzyknęli Playboys najlepszym zespołem.

Klip do piosenki „Pokochaj mnie”, to najdłużej nagrywany teledysk w historii Playboys. Zdjęcia zaczęły się już w ubiegłym roku ale przez pandemię trzeba było je odłożyć. Na szczęście w końcu udało się zrealizować teledysk, a według fanów "warto było czekać na efekty prac". Sielski klimat oraz słowa, które wpadają w ucho w połączaniu z muzyką porywającą do tańca mogą okazać się kluczem do sukcesu. Niektórzy internauci już okrzyknęli utwór hitem lata. Zobacz na voxfm.pl teledysk do najnowszej piosenki zespołu Playboys pod tytułem "Pokochaj mnie".

EURO2020

QUIZ. Artyści jednego przeboju. Te piosenki zna cały świat! Pamiętasz, kto je śpiewał?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Z jakiego przeboju zasłynęli Los del Rio?
Nasi Partnerzy polecają