Laura Bączkiewicz – wiek, pochodzenie, piosenka. Kim jest? Sprawdź, kto będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2022 w Erywaniu

i

Autor: Instagram.com/badzmyrazem.tvp Laura Bączkiewicz – wiek, pochodzenie, piosenka. Kim jest? Sprawdź, kto będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2022 w Erywaniu

Laura Bączkiewicz – wiek, pochodzenie, piosenka. Kim jest? Sprawdź, kto będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2022 w Erywaniu

2022-09-25 19:28

Laura Bączkiewicz wygrała finał programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022”. To oznacza, że młoda piosenkarka będzie reprezentować Polskę na Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2022 w Erywaniu. Sprawdzamy wiek, pochodzenie i piosenkę, z którą wystąpi w konkursie. Kim jest Laura Bączkiewicz?

Laura Bączkiewicz jest już znana widzom Telewizji Polskiej. Młodą piosenkarkę można było zobaczyć w programie „The Voice Kids", gdzie świetnie sobie radziła. Publiczność doceniła jej talent podobnie jak jurorzy. Podobnie jest z jury programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022”. Laura Bączkiewicz wygrała finał i to ona pojedzie w grudniu do Erywania jako reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2022. Co o niej wiemy?

ZOBACZ TEŻ: Disco polo podbija USA. Zenon Martyniuk, Marcin Miller, Classic i wielu innych robią furorę za oceanem

Laura Bączkiewicz – wiek, pochodzenie, The Voice Kids

Laura Bączkiewicz to dojrzała jak na swój wiek piosenkarka, której talent zachwycił jury polskich preselekcji na Eurowizję Junior 2022. 11 latka pochodzi z Konina, gdzie uczy się śpiewu w Studiu Piosenki Estradowej Hit. Laura Bączkiewicz ma spore doświadczenie jeśli chodzi o występy telewizyjne. Wzięła udział w piątej edycji programu „The Voice Kids" i znalazła się w gronie dziewięciu finalistów.

Laura Bączkiewicz na Eurowizji Junior 2022. Jaką piosenkę zaśpiewa w Erywaniu?

Podczas polskich preselekcji do Eurowizji Junior 2022 Laura Bączkiewcz wykonała dwie piosenki. Zaśpiewała „Hold my hand" Lady Gagi oraz „Lot na Księżyc". To właśnie z tym drugim utworem będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior w Erywaniu.

Eurowizja Junior 2022 w Armenii. Kiedy jest koncert w Erywaniu?

Konkurs Piosenki Eurowizji  2022 odbędzie się w Erywaniu w Armenii. Impreza podczas, której śpiewają dzieci reprezentujące kraje należące do Europejskiej Unii Nadawców  odbędzie się 11 grudnia.

Sonda
Czy Laura Bączkiewicz wygra Eurowizję Junior 2022?
VOX FM – Jazda do roboty 2022