Letni i Marcin Miller nagrali najlepszy kawałek z płyty? „Dzień to za mało” już w sieci

i

Autor: YouTube.com/LETNI Letni i Marcin Miller nagrali najlepszy kawałek z płyty? „Dzień to za mało” już w sieci

Letni i Marcin Miller (Boys) nagrali najlepszy kawałek z płyty? „Dzień to za mało” już w sieci

2022-01-25 9:41

„Dzień to za mało” to wspólne dzieło zespołu Letni i Marcina Millera. Lider grupy Boys w ubiegłym roku był gościem jednej z transmisji na YouTube. Podczas streamu powstał utwór, który znalazł się na płycie „Swagabunda". Według wielu internautów to jeden z najlepszych kawałków z krążka.

Marcin Miller oprócz kawałków, takich jak „Jesteś szalona" czy „Niech żyje wolność", słynie także z poczucia humoru, dlatego nikogo nie dziwi, że lider zespołu Boys wziął udział w wyjątkowej sesji nagraniowej zespołu Letni. W ubiegłym roku grupa podróżowała swoim busem po Polsce i zapraszała do siebie gwiazdy disco polo. Na oczach widzów a także z ich udziałem, powstawały nowe piosenki. Wszystkie znalazły się na płycie „Swagabunda". Jednym z nich jest właśnie „Dzień to za mało”. Kawałek został stworzony w jeden dzień w Ełku. Fani, którzy byli świadkami jego powstawania nie ukrywają, że nie mogli się doczekać, aż „Dzień to za mało” trafi do sieci.

ZOBACZ TEŻ: Ile za koncert biorą gwiazdy disco polo? Sprawdź stawki w 2022!

- Fajny kawałek. Brakowało czegoś takiego w twoim repertuarze. Fajne skoczne super.

- Najlepszy utwór z całej płyty.

- SUPER !!! Czekałem na ten utwór - komentują internauci.

W projekcie zespołu Letni wzięło udział mnóstwo gwiazd disco polo. Płyta „Swagabunda" powstawała  w okresie 29.08 - 03.12.2021r. W nagraniach wzięli udział m.in.: Czadoman, Chwytak, Weź Nie Pytaj czy Disco Marek. Poniżej nagranie z udziałem Marcina Millera.